ABC Inwestowania 2022

przez | 8 października 2022

W dniach 12 i 13 października będzie całkiem spore wydarzenie, konferencja ABC Inwestowania 2022 dostępna za darmo i online – więc dla każdego! Prywatny INV€$TOR patronuje tej konferencji!

Konferencja ABC Inwestowania 2022

Czas powiedzieć, że dwudniowa konferencja tego kalibru to potężna grupa prelegentów. Patrząc po liście nazwisk widać bardzo wielu praktyków z wielu różnych obszarów inwestycyjnych i okołoinwestycyjnych. Wymieniać można długo, ale obraz to wartość tysiąca słów:

Prelegenci ABC Inwestowania 2022

Prelegenci ABC Inwestowania 2022

I jak widać, w tak doborowym gronie jestem także i ja. Oczywiście w temacie surowcowym… Zapraszam do

bezpłatnej rejestracji na konferencję ABC Inwestowania 2022

2 komentarze do „ABC Inwestowania 2022

 1. mirek

  Od wielu lat napotykam info o takim „abc inwestowania”, giełda/forex dla początkujących itp. To tak jakby rybie przedstawić „abc żerowania/polowania” i zaraz po tym widzimy ją nabitą na haczyk. Jak już robić szkolenia to konkretne, z wynikami, np SP500 stracił 20% a portfel zyskał 5% przy obsuwie po drodze o 2% i omówić jakie strategie zostały wykorzystane, jaki typ analizy danych itd, przy jakich założeniach. Inwestorzy indywidualni mają znacznie większe możliwości analizy danych i podejmowania decyzji niż instytucje i to dla nich byłaby przydatna wiedza z zakresu np. CFA. Wyniki funduszy zatrudniających fachowców……znamy i takie wyniki bez trudu mógłby uzyskać nastolatek po gimnazjum. To tak jakby renomowany chirurg patroszył pacjentów ze ślepą kiszką i większość z nich zmarła, a znachor z youtuba takie zabiegi by wykonywał „jednym palcem”, jedynie szukałby jakiś dodatkowych info o operacjach pnia mózgu, bo jeden pacjent na 1000 mu zmarł na skutek jakiś komplikacji. No a tak to wygląda w świecie inwestycyjnym. Ja bym wprowadził obowiązkowe egzaminy (z sekcji obliczeniowych) dla inwestorów indywidualnych, a dla zarządzających funduszami tylko testy psychologiczne jak na wózek widłowy i potwierdzenie ukończenia podstawówki…..no ewentualnie świadectwo z religii. Pozdrawiam i rzeczowych konferencji życzę.

  Odpowiedz
  1. BJK Autor wpisu

   Pytanie co, kto i jak uczy. Są osoby pokazujące konkretne metody, są osoby wskazujące kierunek czy jak poszczególne informacje/zmiany okołorynkowe wpływają na giełdę. Jest wielu naciągacz, co twierdzą, że po weekendzie da się zarabiać setki tysięcy złotych – i to oni pasują do Twojego opisu. Wartościowa wiedza właśnie o różnych pułapkach rynkowych jak i konkretnych strategiach – tu świetnym przykładem jest wykład Rafała Glinickiego, którego VSA jest bardzo dobrą metodą rynkową, której elementy wykorzystuję także w swoim podejściu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *