Coś czego najbardziej nie lubię to pisanie o sobie, bo nigdy nie wiem co i ile napisać.

Na imię mi Bogusz i zaczynam pisać tego bloga mając 30 lat. Tematyką inwestowania zajmuję się od 2007 roku (zaczęło się od nieruchomości), jednak coraz większy wpływ na moje życie inwestycje mają od 2012 roku (giełda i fundusze inwestycyjne). Od tego też czasu poszukuję i zdobywam wiedzę na temat różnych form inwestowania, starając się jak największą liczbę przetestować na sobie i swoim portfelu. Dotyczy to zarówno inwestycji klasycznych jak i alternatywnych form pomnażania kapitału. Od października 2016 moje główne źródło dochodów to inwestowanie.

Ukończyłem studia wyższe I stopnia na kierunku ekonomia na Uczelni Warszawskiej, zawodowo zajmuję się transportem drogowym, inwestowaniem (od połowy października 2016). Poza finansami osobistymi i inwestowaniem interesuję się uniwersum Gwiezdnych Wojen, lubię też dobrą literaturę oraz dobre seriale i filmy.

Spośród wielu wydarzeń jakie miały miejsce w moim życiu związanym ze światem inwestycyjnym chciałbym wyróżnić:

 

Serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że w lekturze tego bloga znajdzie coś dla siebie zarówno wytrawny rekin rynków finansowych jak i początkujący inwestor. Polecam też wpis organizacyjny, by wyjaśnić jakie treści można znaleźć w każdym z blogów i serwisów jakie prowadzę.

Żeby nie pozostać po prostu tekstem, oto jak wyglądam:

giełda w Montrealu