Nazywam się Bogusz Julian Kasowski i zaczynam pisać tego bloga w 2016 roku, mając 30 lat. Tematyką inwestowania zajmuję się od 2007 roku (zaczęło się od nieruchomości), jednak coraz większy wpływ na moje życie inwestycje mają od 2012 roku (giełda i fundusze inwestycyjne). Od tego też czasu poszukuję i zdobywam wiedzę na temat różnych form inwestowania, starając się jak największą liczbę przetestować na sobie i swoim portfelu. Dotyczy to zarówno inwestycji klasycznych jak i alternatywnych form pomnażania kapitału. Od października 2016 moje główne źródło dochodów to inwestowanie.

Ukończyłem studia wyższe I stopnia na kierunku ekonomia na Uczelni Warszawskiej, zawodowo zajmuję się inwestowaniem (od połowy października 2016). Poza finansami osobistymi i inwestowaniem interesuję się uniwersum Gwiezdnych Wojen, lubię też dobrą literaturę oraz seriale i filmy.

W kontekście mojej działalności inwestycyjnej i publikacyjnej chciałbym wyróżnić:

Prelekcje i wystąpienia stacjonarne

Publikacje medialne

Webinary, konferencje i wystąpienia online

Pozostałe

 

Serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że w lekturze tego bloga znajdzie coś dla siebie zarówno wytrawny rekin rynków finansowych jak i początkujący inwestor. Polecam też wpis organizacyjny, by wyjaśnić jakie treści można znaleźć w każdym z blogów i serwisów jakie prowadzę.

Żeby nie pozostać po prostu tekstem, oto jak wyglądam:

giełda w Montrealu