CAPITALne rynki – nowy cykl webinarów!

przez | 2 grudnia 2019

Kiedy poinformowałem o zmianach w ramówce i wycięciu najbardziej czasochłonnego programu powstała pewna luka w moich działaniach edukacyjnych. Czas to zmienić!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Więc gdy tylko dostałem propozycję poprowadzenia dwóch webinarów miesięcznie dla Comparic.pl pod patronatem jednego z brokerów to się zgodziłem. Tak powstały…

CAPITALne rynki

Oczywiście taki wstępniak do webinarów znajdziecie we wspomnianym wyżej serwisie, pod tym właśnie adresem, natomiast ze swojej strony powiem nieco o założeniach jakie chcę realizować podczas tych webinarów.

Mianowicie chciałbym, żeby były one swoistym połączeniem części zagadnień poruszanych w Makrologii w Comparic24 TV z bieżącą sytuacją rynkową.

Kiedy i gdzie?

Webinar, jak sama nazwa wskazuje, będzie w internecie w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca. Czyli najbliższy już 3 grudnia 2019 o godzinie 19:00 pod tym adresem.

Kolejny 17 grudnia 2019, także o 11:00 ale o tym będzie oddzielny wpis 🙂

Co będzie 3 grudnia 2019 na webinarze?

Jak wspomniałem, chcę na webinarach łączyć makroekonomię z bieżącą sytuacją, dlatego podczas pierwszego webinaru poruszę trzy główne tematy:

  • Funt szterling przed wyborami parlamentarnymi w Wielkiej Brytanii
  • Fundamentalne spojrzenie na rynek kawy
  • Trump VS Bloomberg – milionerzy prezydentami?

Będzie także (jak starczy nam czasu) analiza bieżącej sytuacji na najpopularniejszych parach walutowych, indeksach i surowcach.

Tak więc zapraszam serdecznie do rejestrowania się i obecności podczas wydarzenia. A jak macie jakieś sugestie tematów czy zagadnień do kolejnych webinarów – dajcie znać w komentarzu! Także wszelkie pytania do webinaru zaplanowanego na 3 grudnia proszę zostawiać w komentarzach – z chęcią odpowiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *