MetalVerse 3.0 – 29 kwietnia 2023 [AKTUALIZACJA 06/2023]

przez | 1 kwietnia 2023

Prywatny INV€$TOR, podobnie jak zresztą Surowcowe.info objęły patronatem medialnym kolejną, trzecią już edycję konferencji czyli MetalVerse 3.0 we Wrocławiu, która odbędzie się 29 kwietnia 2023 roku! Sam format imprezy opuszcza sztywne ryzy metali szlachetnych i będzie rozszerzony o nowe zagadnienia. Będę miał także niezwykłą przyjemność wystąpić z prelekcją…

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

MetalVerse 3.0

O MetalVerse 2.0 pisałem w grudniu, więc zainteresowanych odsyłam do recenzji. MetalVerse 3.0 będzie jeszcze dalej się rozwijać.  Kolejne tematy będą znacząco wpływać na wiedzę uczestników. I co ważniejsze: będą od praktyków z różnych sektorów rynkowych!

Wśród prelegentów znajdziemy między innymi:

  • Tomasz Rutkowski
  • Marcin Tuszkiewicz
  • Arkadiusz Jóźwiak
  • Wojciech Białek
  • Michał Wiśniewski
  • Ania Kreft

Mi absolutnie wystarczyłoby, żeby jest na tej liście Tomek, który dosłownie rozwalił system swoim wykładem o srebrze podczas drugiej edycji konferencji – można to zresztą obejrzeć na YouTube!

Ale jak widać, więcej wartościowych, konkretnych i profesjonalnych osób można zobaczyć na tej liście!

Samo wydarzenie będzie mieć miejsce ponownie w hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum we Wrocławiu przy placu Konstytucji 3 Maja 3, już 29 kwietnia 2023 – bilety w naprawdę symbolicznej kwocie są dostępne na stronie wydarzenia – a tradycyjnie możecie także dodać je do swojego kalendarza!

Moja prelekcja

Oczywiście poniższy tekst był żartem z okazji 1 kwietnia. Moja prelekcja będzie miała zupełnie inny tytuł!

Co prawda według najnowszych, wstępnych szacunków Głównego Urzędu Statystycznego inflacja odrobinę wyhamowuje i spadła z ponad 18% poniżej 16,5%, ale mimo wszystko wciąż jesteśmy bardzo wysoko. Więc postanowiłem zrobić temat jak najbardziej na czasie i pozwalający tak naprawdę każdemu dorobić w krótkim czasie. Temat oczywiście nie jest dla mnie nowy – choć na blogu go nie opisywałem…

Z nieskrywaną przyjemnością informuję, że w tak zaszczytnym, wyżej wymienionym gronie prelegentów pojawię się z tematem:

Jak efektywnie zbierać i z zyskiem sprzedać złom?

MetalVerse 3.0 - 29 kwietnia 2023

Moja prelekcja podczas MetalVerse 3.0 będzie jednym z wątków rozszerzających tematykę konferencji o metalach szlachetnych. Omówię bowiem temat metali ziem rzadkich – jednej z gorących kwestii poruszanych w mediach od dłuższego czasu, a tytuł wystąpienia jest jak najbardziej odpowiadający rzeczywistości:

Metale ziem rzadkich: z czym to się je?

Nagranie wystąpienia z MetalVerse 3.0

Na YouTube jest już dostępne nagranie mojego wystąpienia:

Gdyby ktoś był zainteresowany, to moje wystąpienie z MetalVerse 2.0 jest także dostępne na YouTube:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *