organizacja blogów/serwisów Prywatnego INV€$TORa [AKTUALIZACJA 09/2021]

przez | 9 sierpnia 2019

W ostatnim czasie staram się ogarnąć jak najlepiej organizację mojego funkcjonowania w sieci. Tworzenie kilku wyspecjalizowanych serwisów sprawia, że może nie są one często aktualizowane, ale z drugiej strony przez to nie ma bałaganu co było moim głównym celem. Zresztą jak widzicie nadal na Prywatnym INV€$TORze pojawiają się różne artykuły i nie tylko cykliczne info o szkoleniach. Jednak postanowiłem popełnić ten wpis, by każdy mógł się odnaleźć w moich miejscach w sieci i tego co jest gdzie publikowane.

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Moje serwisy

Na początek miejsca gdzie można mnie w sieci znaleźć:

 • Prywatny INV€$TOR 

Czyli miejsce gdzie teraz jesteś. Główny blog, w którym skupiać się chcę na ponadczasowych artykułach i informacjach np o bezpłatnych szkoleniach i konferencjach. W chwili obecnej są cykliczne, comiesięczne artykuły: lista bezpłatnych szkoleń stacjonarnych i statystyki miesięczne dla indeksów giełdowych. Prócz tego oczywiście staram się wrzucać inne, ciekawe treści 🙂

Miejsce gdzie miały być publikowane bardzo bieżące informacje i krótkoterminowe analizy. Obecnie skupiony wokół rozgrywania rynków podczas publikacji danych makroekonomicznych.

Miejsce skupione wokół rynku surowcowego, z naciskiem na surowce inne niż złoto i ropa. Serwis jest w ciągłej rozbudowie i obecnie będę nieco zmieniał formę publikacji aktualności, żeby było więcej porządku i organizacji, a także żebym miał mniej pracy co powinno się odbić pozytywnie na częstotliwości publikacji.

 • social media

Tu jak wiadomo publikuję bardziej informacje o różnych newsach z moich blogów/serwisów, rzadziej wrzucam coś tylko tam. Aczkolwiek codzienne statystyki w języku polskim się pojawiają tylko w social mediach. Moje konta można śledzić przede wszystkim w serwisach:

Twitter

Facebook

YouTube – gdzie znajdziecie moje programy z cyklu Surowcowe.info!

Prócz tego oczywiście bywam w różnych grupach i socialmediach takich jak grupa Nev Vision Trading (dawny Trading Club Szczecin) na Telegramie czy profil w serwisie LinkedIn.

Podsumowanie

Jak widać sporo tego 🙂 A i zapewne jeszcze jedno miejsce z czasem dojdzie. Nie zmienia to jednak faktu, że staram się każde z tych miejsc aktualizować jak najczęściej, a do niektórych muszę powrócić z nowymi formami.

Co ważniejsze: każde z tych miejsc nie ma żadnych ograniczeń dostępu ani paywalli – wszystko udostępniam za darmo.

4 komentarze do „organizacja blogów/serwisów Prywatnego INV€$TORa [AKTUALIZACJA 09/2021]

 1. Chris

  Zadziwiasz mnie, że masz tyle zdyscyplinowania w sobie, że potrafisz na raz i to na takich obrotach ciągnąc aż tyle rzeczy naraz 😉

  Odpowiedz
  1. BJK Autor wpisu

   No czasami mi czasu brakuje na to i owo, ale wszystko ma dać plony już od przyszłego roku, pomijając oczywiście to co teraz zarabiam na rynkach dzięki tej pracy 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *