organizacja blogów/serwisów Prywatnego INV€$TORa [AKTUALIZACJA 05/2020]

W ostatnim czasie staram się ogarnąć jak najlepiej organizację mojego funkcjonowania w sieci. Tworzenie kilku wyspecjalizowanych serwisów sprawia, że może nie są one często aktualizowane, ale z drugiej strony przez to nie ma bałaganu co było moim głównym celem. Zresztą jak widzicie nadal na Prywatnym INV€$TORze pojawiają się różne artykuły i nie tylko cykliczne info o szkoleniach (których w okresie letnim generalnie brak). Jednak postanowiłem popełnić ten wpis, by każdy mógł się odnaleźć w moich miejscach w sieci i tego co jest gdzie publikowane.

A czy TY już polubiłeś Prywatnego INV€$TORa na Fejsie? 😉

Moje serwisy

Na początek miejsca gdzie można mnie w sieci znaleźć:

  • Prywatny INV€$TOR 

Czyli miejsce gdzie teraz jesteś. Główny blog, w którym skupiać się chcę na ponadczasowych artykułach i informacjach np o bezpłatnych szkoleniach i konferencjach. W chwili obecnej są dwa cykliczne, comiesięczne artykuły: lista bezpłatnych szkoleń i podsumowanie skuteczności statystyk intraday’owych czyli mojej głównej pracy okołorynkowej w 2019 roku. Prócz tego oczywiście staram się wrzucać inne, ciekawe treści 🙂

Miejsce gdzie miały być publikowane bardzo bieżące informacje i krótkoterminowe analizy. Obecnie skupiony również wokół statystyk, jednak w miarę możliwości będę starał się wrócić do częstszych publikacji rynkowych.

Miejsce skupione wokół rynku surowcowego, z naciskiem na surowce inne niż złoto i ropa. Serwis jest w ciągłej rozbudowie i obecnie będę nieco zmieniał formę publikacji aktualności, żeby było więcej porządku i organizacji, a także żebym miał mniej pracy co powinno się odbić pozytywnie na częstotliwości publikacji.

Moje najnowsze miejsce w sieci, w którym publikuję statystyki i raporty odnośnie statystyk w języku angielskim. Docelowo chcę to miejsce promować poza granicami Polski – jak możesz mi pomóc i udostępnić linka do tego serwisu – będę bardzo wdzięczny!!

To nie jest mój serwis. Ale ponieważ całkiem sporo się tam udzielam, a dokładniej to praktycznie 8 godzin 2 godziny czasu antenowego tygodniowo to i nie wypada o tym nie wspomnieć. Jeśli chodzi o moją ramówkę, oto ona:

poniedziałek:

14:00 – surowcowe.info – program poświęcony rynkom surowcowym;

wtorek:

14:00 – Today in USA – program skupiony na rynkach amerykańskich tuż przed rozpoczęciem nowojorskiej sesji giełdowej;

środa:

14:00 – surowcowe.info – program poświęcony rynkom surowcowym;

 

czwartek:

14:00 – Today in USA – program skupiony na rynkach amerykańskich tuż przed rozpoczęciem nowojorskiej sesji giełdowej.

  • social media

Tu jak wiadomo publikuję bardziej informacje o różnych newsach z moich blogów/serwisów, rzadziej wrzucam coś tylko tam. Aczkolwiek codzienne statystyki w języku polskim się pojawiają tylko w social mediach. Moje konta można śledzić przede wszystkim w serwisach:

Twitter

Facebook

YouTube

Prócz tego oczywiście bywam w różnych grupach i socialmediach takich jak grupa Trading Club Szczecin na Telegramie czy profil w serwisie LinkedIn. Ze względu na moje działania w ramach Comparic24 TV to spadła też moja aktywność na YouTube’ie, ale do tego serwisu także planuję wrócić w najbliższym czasie – wciąż dopracowuję formę w jakiej miałoby to nastąpić 🙂

Podsumowanie

Jak widać sporo tego 🙂 A i zapewne jeszcze jedno miejsce z czasem dojdzie. Nie zmienia to jednak faktu, że staram się każde z tych miejsc aktualizować jak najczęściej, a do niektórych muszę powrócić z nowymi formami.

Co ważniejsze: każde z tych miejsc nie ma żadnych ograniczeń dostępu ani paywalli – wszystko udostępniam za darmo. Ogarnianie tego wszystkiego wymaga naprawdę dużego zaangażowania zarówno czasowego jak i umysłowego, a często także finansowego (grafiki na blogi kupuję w bankach zdjęć lub tworzę sam z już posiadanych zasobów).

Podsumowanie
organizacja blogów/serwisów Prywatnego INV€$TORa
Tytuł:
organizacja blogów/serwisów Prywatnego INV€$TORa
Opis:
organizacja moich miejsc w sieci :)
Autor:
Wydawca:
Prywatny INV€$TOR
Logo:
4 comments
    • No czasami mi czasu brakuje na to i owo, ale wszystko ma dać plony już od przyszłego roku, pomijając oczywiście to co teraz zarabiam na rynkach dzięki tej pracy 🙂

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.