ABC Inwestowania – Konferencja Online 19-20 listopada 2021

ABC Inwestowania – Konferencja Online 19-20 listopada 2021


Warning: Undefined array key "event_desc" in /home/bjkas/domains/prywatnyinvestor.com/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-schemaorg-rich-snippets/functions.php on line 383

Dziś ponownie mam przyjemność zaprosić Was na kolejną konferencję online, drugą już z cyklu ABC Inwestowania organizowanej przez Comparic i Invest Cuffs. Mimo, że nie piszę zazwyczaj o wydarzeniach online, to podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym zostałem zaproszony do grona prelegentów konferencji.

Miejsce

Konferencja jest wirtualna, tak więc w kapciach i piżamie, z kotem na kolanach można w niej uczestniczyć. Zapisy na konferencję są dostępne pod tym adresem.

Prelegenci ABC Inwestowania

Podobnie jak rok temu, lista prelegentów jest długa i sporo w niej znanych i wartościowych osób. Że wymienię choćby Marcina Wenus, Cezarego Andrzejczyka, Karola Wenus, Maksymiliana Bączkowskiego czy Michała Stajniaka. A prócz tego szeroka lista biznesmenów związanych z najróżniejszymi sektorami inwestycyjnymi: od brokerów poprzez aniołów biznesu jak i firm działających w środowisku kryptowalutowym.

Moje wystąpienie

Bycie zaproszonym do tak szanownego grona profesjonalistów to wciąż dla mnie niesamowity zaszczyt. 

Co do mojego wystąpienia… Skupię się na najpopularniejszych błędach traderów i inwestorów. Temat i poruszane zagadnienia to efekt mojej już kilkuletniej działalności w sposób publiczny na rynku jak i wielu zapytań na różnych forach i grupach. Kilkanaście najczęstszych błędów, które dotykają nie tylko początkujących. Tak więc myślę, że warto obejrzeć i moje wystąpienie, które otworzy drugi dzień konferencji – sobotę – o 9:00.

Zarezerwujcie sobie czas na obejrzenie tego Wydarzenia przez naprawdę duże “W” jakim niewątpliwie jest ABC Inwestowania w dniach 19-20 listopada 2021!

ABC Inwestowania – Konferencja Online 19-20 listopada 2021

Summary
Event
ABC Inwestowania – Konferencja Online 19-20 listopada 2021
Location
online,
Starting on
19 Listopad 2021
Ending on
20 Listopad 2021
Inwestowanie to doskonały sposób na pomnażanie własnego kapitału. Dziś wszystko zmienia się tak dynamiczne, że musimy edukować się, aby zawsze być na bieżąco z tym co przynoszą nam rynki finansowe. Pamiętamy, że czas to pieniądz, a czas spędzony na edukacji finansowej może ten pieniądz skutecznie pomnożyć. Podczas konferencji poruszymy tematy klasycznego inwestowania, jego nowoczesnych form i alternatyw jakie są dziś oferowanie w świecie finansów. Dołączając do konferencji zdobędziesz wiedzę inwestycyjną, poszerzysz swoje horyzonty oraz poznasz najnowsze możliwości jakie oferuje rynek.
Offer Price

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.