ABC Inwestowania – Konferencja Online 19-20 listopada 2021

przez | 3 listopada 2021

Dziś ponownie mam przyjemność zaprosić Was na kolejną konferencję online, drugą już z cyklu ABC Inwestowania organizowanej przez Comparic i Invest Cuffs. Mimo, że nie piszę zazwyczaj o wydarzeniach online, to podobnie jak w ubiegłym roku, tak i w tym zostałem zaproszony do grona prelegentów konferencji.

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Miejsce

Konferencja jest wirtualna, tak więc w kapciach i piżamie, z kotem na kolanach można w niej uczestniczyć. Zapisy na konferencję są dostępne pod tym adresem.

Prelegenci ABC Inwestowania

Podobnie jak rok temu, lista prelegentów jest długa i sporo w niej znanych i wartościowych osób. Że wymienię choćby Marcina Wenus, Cezarego Andrzejczyka, Karola Wenus, Maksymiliana Bączkowskiego czy Michała Stajniaka. A prócz tego szeroka lista biznesmenów związanych z najróżniejszymi sektorami inwestycyjnymi: od brokerów poprzez aniołów biznesu jak i firm działających w środowisku kryptowalutowym.

Moje wystąpienie

Bycie zaproszonym do tak szanownego grona profesjonalistów to wciąż dla mnie niesamowity zaszczyt. 

Co do mojego wystąpienia… Skupię się na najpopularniejszych błędach traderów i inwestorów. Temat i poruszane zagadnienia to efekt mojej już kilkuletniej działalności w sposób publiczny na rynku jak i wielu zapytań na różnych forach i grupach. Kilkanaście najczęstszych błędów, które dotykają nie tylko początkujących. Tak więc myślę, że warto obejrzeć i moje wystąpienie, które otworzy drugi dzień konferencji – sobotę – o 9:00.

Zarezerwujcie sobie czas na obejrzenie tego Wydarzenia przez naprawdę duże “W” jakim niewątpliwie jest ABC Inwestowania w dniach 19-20 listopada 2021!

ABC Inwestowania – Konferencja Online 19-20 listopada 2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *