powitanie

przez | 2 lutego 2016

Witam serdecznie na moim blogu poświęconym ekonomii rozpatrywanej pod kątem inwestycyjnym „przeciętnego Kowalskiego”.

Po prawie 3 latach zastanawiania się i planowania postanowiłem dołączyć do grona blogerów finansowych.

Sam blog ma spełniać podwójne zadanie: być moim własnym dziennikiem jak również poszerzać wiedzę ekonomiczną Polaków – bo z tym niestety wciąż jest kiepsko. Brak edukacji z chociażby podstaw ekonomii odbija się bardzo szeroko na naszym późniejszym życiu, co w skrajnym przypadkach może prowadzić wręcz do katastrofalnych skutków. Blog w swej formie jest subiektywny, tak więc będą się tu również pojawiać felietony z moim poglądem na różne elementy gospodarczo-ekonomiczne.

Kim jestem?
Na imię mi Bogusz. Byłym emigrantem (4 lata w Wielkiej Brytanii), jestem ekonomistą z wykształcenia, spedytorem z doświadczenia. Inwestuję od ponad 8 lat, zacząłem od nieruchomości, by później stopniowo przejść przez wiele różnych inwestycji: zarówno teoretycznie jak i praktycznie – a swoje doświadczenia postaram się w jak najprostszej formie przekazać na tym blogu.

Być może niektórzy spotkali się już z moimi komentarzami u różnych blogerów, najczęściej na blogach: Jak oszczędzać pieniądze?; Finanse na obcasie; Metafinanse; Blofi; APP Funds. Występuję tam pod nickiem BJK.

Tyle tytułem wstępu. Zapraszam serdecznie do śledzenia kolejnych wpisów 🙂

5 komentarzy do „powitanie

 1. Voytek

  Witaj, pamiętam Cię z tysiąca komentarzy 🙂
  Gratuluję bloga, zapraszam do mnie po motyw i dodaję do RSS 🙂

  Odpowiedz
  1. BJK Autor wpisu

   Dzięki wielkie 🙂 nie wiedziałem, że jeszcze działasz 🙂 motywu na razie zmieniać nie będę, ale może kiedyś… dziękuję za zaproszenie i pozdrawiam 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *