zaproszenie na „Cynics” 7-8 września 2019

przez | 21 sierpnia 2019

Konferencja Giełdowych Cyników „Cynics” będzie miała miejsce w Warszawie w dniach 7-8 września 2019 roku. I w zasadzie na tym mógłbym zakończyć ten wpis, doklejając jeszcze linka do wydarzenia i zarys tematów, ale jednak się rozpiszę nieco 🙂

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Organizator Konferencji Giełdowych Cyników „Cynics”

Tu pokłony należą się w stronę kilkukrotnie wspominanego na łamach bloga Chrisa Abramowicza z MarketRevolution.eu. To on ogarnia i organizuje cały event. Jest to oddolna inicjatywa, bez sponsoringu (i reklam) ze strony jakiegokolwiek brokera, więc niestety – jest to konferencja płatna, a bilety możemy nabyć tutaj. Kwota wejściówki na oba dni to 100 złotych. Pewnie się zastanawiacie dlaczego polecam płatne wydarzenie na blogu? Cóż, biorąc pod uwagę prelegentów i brak sponsorów to ktoś koszty musi pokryć. A nie są to małe pieniądze. Dlatego relatywnie niewielka kwota za dwa dni wykładów jest według mnie akceptowalna.

Czy warto zapłacić? Na to pytanie odpowie:

Lista prelegentów

Konferencja Giełdowych Cyników "Cynics"

Konferencja Giełdowych Cyników „Cynics”

Nie przedłużając, prelegenci i tematy ich wystąpień:

Rafał Skrzypczyk – „kilkanaście schematów wypracowanych w ciągu 15 lat praktyki oparte o trzy elementy: info (przyszle/przeszle), AT, kontekst” (Będzie to pierwszy wykład w sobotę).

Tomasz Augustynowicz – „Pozycjonowanie na rynkach indeksów , akcji i towarów na jesień 2019 & wiosnę 2020.”

Bogusz Kasowski – „Sezonowość Daily i Weekly.”

Maksymilian Bączkowski – Strategia PSV – Pivot, sekwencja, wolumen.

Michał Tys – „Wykorzystanie Data Science (Data Analytics & Machine Learning) w analizie technicznej (formacja B&B) i fundamentalnej (Arabica coffee)”

Przemek Staniszewski i Chris Abramowicz (organizator) (sobota) – „Jak nie dać się zrobić w bambuko inwestując long-term przy użyciu AF?”

Mateusz Marcinkiewicz – „Podejście do Inwestowania: Inwestor Prywatny, Fundusz Inwestycyjny, Prywatny Butik Inwestycyjny”.

Emini Trader – „Podstawy Wolumenu i Footprinta.” – Będzie to ostatni wykład w niedzielę po 16.

Jak widać sami specjaliści i do tego mnie zaproszono. Co sprawia, że czuję się naprawdę mocno wyróżniony – będzie to moja pierwsza konferencja na której będę występował samodzielnie po wcześniejszym przygotowaniu się. Bo jednak podczas VI Specjalistycznej Konferencji M1 podczas Invest Cuffs 2019 miałem kilka minut dla siebie, jednak było to totalnie spontanicznie, z marszu i tak naprawdę nie mogłem przedstawić wiele więcej niż to co miałem dostępne w chmurze.

Mój wykład

Przygotowuję nowy materiał, pokazujący pracę badawczą nad statystykami. Będzie konkret z nowym instrumentem (na grafice informacyjnej widać, że dotyczyć będzie to rynku kawy) jak i typowy behind the scene dla mojej pracy wraz z zestawem niepublikowanych wcześniej informacji. Czy będą one publikowane później? Na pewno nie w całości, więc to kolejny argument by się wybrać.

Czas i miejsce

Konferencja Giełdowych Cyników „Cynics” będzie miałą miejsce w pierwszy weekend września, czyli w dniach 7 i 8 września 2019 w Warszawie, a konkretniej to w Lingwistycznej Szkole Wyższej – Atrium Reduta Business Center al. Jerozolimskie 148, Warszawa (Centrum Handlowe Atrium Reduta). Całe wydarzenie możecie dodać do swojego kalendarza jak i zaznaczyć swoje zainteresowanie na Facebooku.

Natomiast limitowane bilety w cenie 100 złotych na pokrycie kosztów organizacji są dostępne tutaj.

Wykłady nie będą nagrywane, więc polecam zabrać własne zeszyty i długopisy by robić notatki 🙂

Osobiście bardzo serdecznie dziękuję Chrisowi za zaproszenie do tak zacnego grona prelegentów, a Was serdecznie zapraszam do uczestnictwa w Konferencji Giełdowych Cyników „Cynics”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *