ekonomiczne skutki wojny na Ukrainie dla Polski – komentarz dla Radia Zet

przez | 24 lutego 2022

Mimo tragicznych okoliczności, informuję o kolejnej (czwartej już!) publikacji na stronie Radia Zet z moim komentarzem. Tym razem zostałem zapytany o ekonomiczne skutki dla Polski jakie niesie ze sobą atak Rosji na niepodległą Ukrainę. Nie da się ukryć, że ekonomiczne skutki wojny na Ukrainie dotkną cały świat, tak więc także i Polskę.

[otw_is sidebar=otw-sidebar-10]

Ekonomiczne skutki wojny na Ukrainie dla Polski

Oczywiście czytelnicy i widzowie moich blogów znają mój pogląd na ten temat, gdyż 25 stycznia 2022 zamieściłem na Youtube specjalny odcinek programu Surowcowe info poświęcony właśnie takim skutkom dla Polski i Unii Europejskiej.

źródło: Radio Zet

Jednak komentarz dla jednej z najważniejszych stacji radiowych (a raczej jej serwisu internetowego) jest dla mnie bardzo ważny. Dlatego też polecam zapoznać się także z tym komentarzem dla Radia Zet. Tym bardziej że biorę w nim pod uwagę także mniej oczywiste (aczkolwiek logiczne) skutki ekonomiczne dla budżetu Polski.

Cały artykuł można znaleźć pod tym linkiem.

Porządek musi być 😉

Właśnie sobie uświadomiłem, że kategoria publikacje na tym blogu, nie oddaje w pełni listy moich publikacji. To niestety skutki posiadania wyspecjalizowanych blogów, takich jak Surowcowe.info – tam też znajduje się kategoria publikacje gdzie jest spis wszystkich moich artykułów poświęconych rynkom surowcowym jakie pojawiły się w magazynach INWESTOR (FXMAG).

Zaś o wszystkich moich publikacjach i większości wystąpień znajdziecie informacje także w (nielubianej przeze mnie) zakładce “o mnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *