Odkryj moc statystyk w inwestowaniu i zwiększ swoje zyski – webinar 31 maja 2023

Odkryj moc statystyk w inwestowaniu i zwiększ swoje zyski - webinar 31 maja 2023


Warning: Undefined array key "event_desc" in /home/bjkas/domains/prywatnyinvestor.com/public_html/wp-content/plugins/all-in-one-schemaorg-rich-snippets/functions.php on line 383

Ostatniego dnia maja zapraszam na wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie prowadzony przeze mnie webinar pod tytułem: Odkryj moc statystyk w inwestowaniu i zwiększ swoje zyski!

o czym powiem na webinarze?

Myślę, że wszyscy wiemy, że inwestowanie statystyką stoi.

Skuteczność strategi – to statystyka.

Zachowanie rynku w przypadku wystąpienia tej czy innej formacji technicznej – to statystyka.

Statystyka handlowa jest przeze mnie publikowana od naprawdę długiego już czasu, bowiem temat ten zgłębiam od 2019 roku. Były oczywiście ślepe zaułki, ale też i masa doświadczeń, których częścią się dzieliłem na swoich blogach. Po 4 latach pracy nad projektem warto zebrać całą tą wiedzę w jedną całość! I stąd ten webinar…

Podczas wydarzenia będę poruszał kilka zagadnień, związanych zarówno z stricte tematem statystycznego podejścia do inwestowania – opartego na podejściu Larry’ego Williamsa, którego rekordowy wynik 11 376% osiągnięty w 1987 roku podczas World Cup Championship of Futures Trading pozostał niepobity do dnia dzisiejszego!

Oczywiście dla uczestników webinaru będą prezenty 🙂 A sam webinar odbędzie się 31 maja 2023 o godzinie 19:00! Polecam też zapisanie się do wydarzenia na Facebook’u lub dodać je do swojego kalendarza Google! 

 

Zapisy na bezpłatny webinar “Odkryj moc statystyk w inwestowaniu i zwiększ swoje zyski” dostępne są pod tym linkiem!

Odkryj moc statystyk w inwestowaniu i zwiększ swoje zyski - webinar 31 maja 2023

Summary
Event
Odkryj moc statystyk w inwestowaniu i zwiększ swoje zyski - webinar
Starting on
31 maj 2023
Ending on
31 maj 2023
webinar 31 maja 2023 o 19:00 pod tytułem: "Odkryj moc statystyk w inwestowaniu i zwiększ swoje zyski" skupi się na przedstawieniu statystycznego podejścia do daytradingu.
Offer Price
PLN 0,00