“KGHM: wschodząca czy wyblakła gwiazda?” – webinar dla Squaber.com [AKTUALIZACJA 01/2022]

przez | 14 grudnia 2021

Miło mi poinformować o kolejnym miejscu w którym się pojawię, prowadząc webinar, czyli Squaber! Temat webinaru mówi już bardzo wiele o jego treści: “KGHM: wschodząca czy wyblakła gwiazda?“.

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Na wstępie chciałbym bardzo podziękować Marcinowi Tuszkiewiczowi za zaproszenie do poprowadzenia tego webinaru. Miałem przyjemność korzystać ze Squaber.com na samym początku gdy wystartowali i uważam, że dla osób aktywnie działających na GPW to świetne narzędzie!

Opis webinaru “KGHM: wschodząca czy wyblakła gwiazda?

Zapobieganie zmianom klimatycznym wchodzi coraz mocniej w nasze codzienne życie. Kolejne firmy deklarują zerową emisję CO2 netto, redukcję lub całkowite odejście od paliw kopalnych i zoptymalizowanie swoich działań. Coraz więcej krajów deklaruje zwiększenie odnawialnych źródeł energii w swoim koszyku energetycznym. W co najmniej 33 państwach od 2035 roku ma obowiązywać zakaz sprzedaży samochodów spalinowych. Te dwa ostatnie czynniki to bardzo dobra wiadomość dla rynków miedzi oraz srebra. O perspektywach tych dwóch metali wraz z sytuacją u jednego z największych producentów metali, czyli spółce KGHM Polska Miedź S.A. opowiemy podczas wyjątkowego webinaru.

Z przyjemnością odpowiem także na pytania uczestników webinaru – do zadawania których serdecznie zachęcam!

Dostęp do webinaru

Wraz z Marcinem Tuszkiewiczem ustaliliśmy, że webinar będzie miał premierę w strefie premium Squabera, ale pod koniec roku 2021 na początku 2022 zostanie udostępniony szerszej publiczności. Ponieważ będę omawiał na webinarze szeroką perspektywę globalną i makroekonomiczną – to nie straci on nic na swojej aktualności!

Kiedy premiera webinaru “KGHM: wschodząca czy wyblakła gwiazda?

 

Premiera webinaru “KGHM: wschodząca czy wyblakła gwiazda?” w sekcji premium Squabera będzie miała miejsce 14 grudnia 2021 o godzinie 20:00!

Szkolenia i konferencje

Przypominam także, że jeśli tylko trafię na informację o jakimś stacjonarnym szkoleniu lub konferencji dostępnej bezpłatnie – to takie informacje zamieszczam w specjalnej kategorii bloga. Webinarów i konferencji online z zasady nie publikuję ze względu na olbrzymią ilość takich wydarzeń. No chyba że sam mam wystąpić, jak choćby w tym wypadku.

AKTUALIZACJA STYCZEŃ 2022

Poniżej udostępniony webinar na YouTube, premiera 5 stycznia 2022 o 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *