I Cybernetyczna konferencja BTFD.tv (6-8 marca 2021)

przez | 12 lutego 2021

Ignac Mostovic, Grzegorz Moskwa, Tomasz Augustynowicz, Dorota Sierakowska, Jacek Lempart czy Temet Nosce to tylko niektóre z nazwisk, jakie pojawią się podczas nowego, cyklicznego mam nadzieję wydarzenia. I Cybernetyczna konferencja BTFD.tv, bo o niej mowa, będzie mieć miejsce już w marcu. Jak widać po nazwie, będzie to wydarzenie online, co w obecnej sytuacji pandemicznej nie dziwi. Ale parę szczegółów wydarzenia mogę przedstawić…

A i wśród prelegentów wciśnięto także i mnie – dlatego o tym właśnie piszę 🙂

Konferencja inna niż wszystkie

BTFD.tv to nowy projekt Temeta Nosce. Człowieka nikomu chyba nie muszę przedstawiać. Sam zresztą się już na wydarzeniach Temeta pojawiałem – zarówno planowo jak i spontanicznie. Zresztą cały projekt statystyczny jaki prowadzę już kilkadziesiąt miesięcy to m.in. dzięki Temetowi.

Ta I Cybernetyczna Konferencja BTFD.tv ma pozwolić czerpać z wiedzy w/w praktyków rynkowych również w dobie pandemii. Niestety, warunki nie pozwalają się spotkać w cztery oczy i zrobić fizycznej Konferencji.

I Cybernetyczna konferencja BTFD.tv – Termin

Tu nie będę się za dużo rozpisywać: 6 – 8 marca 2021 to TEN CZAS by dowiedzieć się więcej o rynkach.

Każdy z prelegentów podczas swojego wystąpienia poruszy tematy związane z własnym obszarem specjalizacji. Czasem się zdarzało na niektórych wydarzeniach, że prelegenci mówili o czymś, co dopiero testują, sprawdzają, rozgrywają na demo…

I Cybernetyczna konferencja BTFD.tv – moje wystąpienie

I Cybernetyczna konferencja BTFD.tv

Tematyka mojego wystąpienia będzie właśnie oparta na mojej specjalizacji. Nie będę „kanibalizować” wystąpienia Doroty Sierakowskiej o surowcach, więc będzie o statystykach.

Temat prelekcji to „Statystyki rynkowe: praktyczne uwagi i zastosowanie

Wydawać by się mogło, że zagadnienie poruszałem podczas spontanicznego pojawienia się VI Specjalistycznej Konferencji M1, ale podstawowe różnice między wtedy a teraz to:

  • nie byłem przygotowany do wystąpienia
  • to był początek 2019 roku – od tamtego wydarzenia nie tylko że minęły prawie dwa lata to jeszcze mieliśmy okres załamania rynków podczas pandemii

Więc o ile pewne bazowe założenia w temacie statystyk się nie zmieniły, to praktycznych uwag mam trochę do dodania.

Podczas mojego wydarzenia poruszę wątki:

  • pozyskiwania danych
  • Larry vs Bogusz – różnice w statystykach
  • kiedy zawrzeć transakcję i w jaki sposób na podstawie statystyk
  • wyznaczania Take Profit oraz Stop Loss – a także kiedy nie fixować się na sztywno z TP
  • rozgrywanie nietypowych dni rynkowych
  • wyniki ślepego stosowania statystyk na przestrzeni kilkunastu miesięcy

prezent ode mnie podczas I Cybernetyczna konferencja BTFD.tv

Tradycyjnie też dla osób na moim wykładzie będzie przygotowana niespodzianka! 🙂

 

Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak serdecznie Was zaprosić nie tylko na mój wykład ale i całe MEGAWYDARZENIE jakim niewątpliwie będzie I Cybernetyczna konferencja BTFD.tv!!

Mój wykład w agendzie jest zaplanowany na poniedziałek, ale spokojnie – dla posiadaczy biletów mają być dostępne nagrania z wszystkich wykładów, więc nikt stratny przez pracę czy inne obowiązki nie będzie!!

Pełna agenda jest dostępna pod tym linkiem.

Bilety

Na koniec najmniej przyjemna rzecz – konferencja jest płatna. Związane jest to przede wszystkim z profesjonalną oprawą jaką będzie miało wydarzenie. Druga też rzecz, to fakt co powiedział Joker w „Mrocznym Rycerzu”:

If you’re good at something, never do it for free.

Bilety są dostępne na stronie wydarzenia.

Niezależnie od wszystkiego – taka ilość rynkowych wyjadaczy (a także mój wykład) sprawia, że udział jest wart swojej ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *