Gwiezdne Wojny w inwestowaniu – intro

przez | 17 lutego 2020

Jako fan Gwiezdnych Wojen już dawno byłem w stanie połączyć to z inwestowaniem. Ale jestem ciekaw Waszych pomysłów. I dlatego zaczynam taki nieco luźniejszy wątek, a właściwie zabawę do której i Was zapraszam! Czas zacząć Gwiezdne Wojny w inwestowaniu!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

ZAPROSZENIE

Nim jednak przejdziemy dalej, serdecznie zapraszam na webinar poświęcony szukaniu szczytów i dołków na wykresach. Będzie on we wtorek 18 lutego 2020 o godzinie 11:00, ale jak nie możecie być to nic straconego – zapiszcie się, a otrzymacie nagranie! Przypominam: CAPITALne rynki: Szorty w lutym?! już 18 lutego o 11:00!

Gwiezdne Wojny w inwestowaniu!

Nie wiem czy wiecie, ale temat jednego z moich pierwszych wystąpień publicznych był inspirowany właśnie Gwiezdnymi Wojnami. Konkretniej to mówię o tym materiale z 2017 roku. Choć mimo daty powstania wciąż jest bardzo aktualny.

Ale wracając do bieżącego tematu, postanowiłem uruchomić swego rodzaju zabawę. Składa się ona z dwóch elementów:

  1. W niedzielę będę wrzucał na blogowego fanpejdża na Fejsie oraz na mojego Twittera materiał związany z Gwiezdnymi Wojnami – prosząc Was o komentarz z Waszą interpretacją danego materiału w kontekście inwestowania.
  2. Najciekawsze interpretacje będę zbierał i publikował na blogu – myślę że podsumowanie co dwa tygodnie będzie odpowiednie.

Zabawa wystartowała 15 lutego 2020, a obrazek znaleźć możecie na Facebook’u lub Twitterze. Kolejny materiał (tym razem video!) do interpretacji już w najbliższą niedzielę 23 lutego 2020 o godzinie 11:00!

 

A pod artykułem dajcie proszę znać, co sądzicie o takich pomysłach? Szukanie inspiracji, nauki, motywacji w popkulturze niezwiązanej (pozornie!) z naszą branżą? Czy może trzeba poprzestać na cytatach najważniejszych i najsłynniejszych inwestorów świata? Czekam na Wasze opinie i komentarze!

I przypominam, że można już się zapisywać na największą w Europie Środkowej konferencję inwestycyjną INVEST CUFFS 2020! Samej konferencji i mojemu udziałowi w niej poświęcę osobny wpis w najbliższym czasie, ale podkreślę że warto na samą konferencję się wybrać (bezpłatnie!) jak i wpaść na „Warsztaty Tradingowe TCS” (to już odpłatnie w cenie 249 zł – bilet VIP na INVEST CUFFS  nie pokrywa wejściówki na WARSZTATY!) gdzie będzie masa ciekawych materiałów!

INVEST CUFFS 2020

INVEST CUFFS 2020

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *