Expo Invest Cuffs 2019

przez | 28 stycznia 2019

Wyjątkowe wydarzenie, wyjątkowa sytuacja i wyjątkowe możliwości. To wszystko zasługuje na oddzielny post 🙂 O czym mowa? O Invest Cuffs 2019, imprezie wcześniej znanej jako FXCuffs.

Konferencja FXCuffs

I ja tam z nimi byłem, wodę i colę z nimi piłem, a com widział i słyszał w posty oprawiłem.

A przynajmniej tak było w 2017 roku, w którym dwa posty (część 1 oraz część 2) o konferencji napisałem. Konferencja FxCuffs miała miejsce 4 razy: od 2014 do 2018 roku. Ja po raz pierwszy byłem na niej w 2017 roku, a moje wrażenia macie w linkach powyżej. W 2018 roku jechałem na konferencję z nominacją do nagrody FXCuffs 2018 w kategorii Blog Roku. Cóż, nadzieje duże, ale się nie udało. Jednak czas na zmiany w konferencji nadszedł.

Rebranding czyli zmiana FXCuffs na Invest Cuffs!

Już w 2018 roku na konferencji było nie tylko o rynku walutowym czy produktach lewarowanych. Było stoisko GPW, były wykłady poświęcone nieruchomościom… Organizatorzy, Fundacja FXCuffs (obecnie Fundacja Invest Cuffs) doszła do wniosku, że pora na rebranding, który ogłosili już podczas zeszłorocznej konferencji. I tak od 2019 roku będziemy się widywać na konferencji Invest Cuffs.

Do rebrandingu też dołożyłem swoją małą cegiełkę. Być może nie było to konieczne i by sobie dali radę beze mnie. A być może nie, znając hieny jakie można spotkać w różnych miejscach. Nieistotne 🙂

Konkurs

Konkurs o nagrody Invest Cuffs 2019 wciąż trwa. Mój blog jest na liście kandydatów do nominacji, ale w tym roku nie liczę ani nie promuję tego, bo nie uważam, żebym zasłużył na tą nagrodę. Sam konkurs rozbudował się o kilka nowych nowych kategorii, jest więc z czego wybierać. Ja osobiście w tym roku rekomenduję nagrodę w kategorii „Osobowość Roku” dla Maksymiliana Bączkowskiego. Maksa możecie znać z artykułów na Comparicu i webinarów. Jest również z nim wywiad. Jest też osobą, która chętnie odpowiada na pytania i pomoże w tradingowych kwestiach. Dlatego mój głos ma i Was również zachęcam do głosowania na Maksa 🙂

Mój udział w Invest Cuffs 2019

Tak, będę w Krakowie na konferencji w tym roku.

Co więcej, mogę się pochwalić, że w tym roku blog Prywatny INV€$TOR objął patronat medialny nad konferencją 🙂 Więc możecie się spodziewać większej ilości informacji na blogu o konferencji.

I, co prawda nie jest to jeszcze oficjalne, ale mam nadzieję, że nie zmienią zdania:

dostałem propozycję by poprowadzić debatę surowcową na konferencji.

Tak więc mój udział w konferencji będzie bardzo aktywny w tym sezonie! Mam nadzieję, że sprostam temu wyzwaniu…

A tymczasem do zobaczenia w Krakowie!! 🙂 A konferencja jest oczywiście nadal bezpłatna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *