spotkajmy się w Warszawie! [AKTUALIZACJA 28/06/2017]

przez | 26 czerwca 2017

spotkajmy się w Warszawie!Czasem tak jest, że mieszanka braku motywacji i czasu powoduje przerwę na blogu. Jednak mam nadzieję, że ten etap jest już za mną. I wrócę do regularnego blogowania! Choć wcześniej chcę Was serdecznie zaprosić do spotkania ze mną! W tym tygodniu najbliższym czasie będą aż dwie okazje! Tak więc spotkajmy się w Warszawie!

Pokłosie konkursu

Powiem szczerze, że jestem zaskoczony taką popularnością, która zaczęła się po zakończeniu konkursu XTB Live Trading 2017. Szczerze mówiąc nie sądziłem, że mój warsztat pracy może się dla kogokolwiek okazać interesujący. A tu proszę, wpierw zaproszenie do poprowadzenia webinaru i teraz kolejne dwa spotkania. Jestem pod mega wrażeniem i bardzo wdzięczny organizatorom tych eventów za zaproszenie!

XTB Trading Club

Pierwsza okazja to XTB Trading Club czyli cotygodniowe spotkania w siedzibie brokera na ul. Ogrodowej 58 w Warszawie. W czwartek 29 czerwca 6 lipca będę miał zaszczyt poprowadzić to właśnie spotkanie. I dlatego serdecznie Was na nie zapraszam, zaczynamy o godzinie 16:00! Jak zawsze polecam jedynie bezpłatne spotkania, tak jest i w tej sytuacji. Trzeba się jedynie zarejestrować pod tym linkiem. A jeśli nie chcecie, żeby spotkanie Wam umknęło to możecie kliknąć tutaj, żeby je dodać do swojego kalendarza Google 🙂

Spotkanie będzie oczywiście nagrywane, o jego publikacji niezwłocznie poinformuję!

Trading Jam Session

Druga okazja już w piątek, 30 czerwca od godziny 8:00. Także Warszawa, ul. Stawki 2, budynek Intraco I, 37. piętro. Będzie to TJS Fight czyli pojedynek dwóch traderów, transmitowany na żywo, połączony z pytaniami od osób w trading roomie jak i osób oglądających relację online. Relacja będzie prowadzona na YouTube’owym kanale TJS. Jednak mam nadzieję, że wpadniecie osobiście! By nie zapomnieć wpiszcie sobie to spotkanie do kalendarza 🙂 I tak, wstęp wolny!

Spotkajmy się!

Tak więc mam nadzieję, że będzie to okazja by się zobaczyć! Niestety, w tym tygodniu raczej nie dam rady stworzyć nowego wpisu na bloga, gdyż mam jeszcze parę spraw do ogarnięcia. Czasochłonnych i z dala od komputera… Ale nie rezygnujcie z bloga, gdyż jeszcze się będzie tutaj działo!

Do zobaczenia w piątek 30 czerwca lub w czwartek 6 lipca! Liczę na Was 🙂 A jeśli nie możecie się pojawić w tym tygodniu to dajcie znać, zorganizuje się jakieś inne spotkanie, może mniej oficjalne, może bardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *