webinar: Psychologia w tradingu – spojrzenie praktyczne

przez | 9 lipca 2023

Z nieukrywaną przyjemnością zapraszam na kolejny webinar realizowany wspólnie z Purple Trading, tym razem poświęcony tak ważnej tematyce jaką jest psychologia w tradingu.

Psychologia w tradingu: spojrzenie praktyczne

Spośród wielu aspektów inwestowania, osobiście wyróżniam trzy niezbędne elementy, by zarabiać na rynku. Jest to strategia inwestycyjna, zarządzanie kapitałem i psychologia. Dopiero zbilansowanie tych trzech elementów pozwala odnieść sukces finansowy.

A z moich doświadczeń i obserwacji wynika, że to właśnie psychologia stanowi największy problem dla większości uczestników giełdy.

Dlatego w webinarze skupię się na praktycznych aspektach psychologii w tradingu.

Będzie o przygotowaniu psychicznym do handlu, o tym kiedy nie należy handlować, o największych problemach związanych z psychiką, a także czy algorytmizacja handlu jest w stanie zmniejszyć rolę psychologii w tradingu.

Tak więc szerokie i bardzo praktyczne spektrum zagadnień, które są poruszane – w zdecydowanej większości opartych na moich własnych doświadczeniach! A także na kwestiach, które miałem okazję bezpośrednio obserwować wśród uczestników rynku.

webinar: kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w dniu 13 lipca 2023 roku (czwartek), o godzinie 19:00. Bezpłatna rejestracja jest dostępna pod tym adresem. Zachęcam gorąco do udziału!

Purple Trading Hub

Na platformie społecznościowej Purple Trading Hub prowadzę trzy kanały: surowcowy, czat oraz daytrading i scalping. Pojawiają się tam także ekskluzywne publikacje, jak np rozszerzone statystyki dla amerykańskich instrumentów, w tym Dow Jones Industrial Average, indeks dolara, ropa WTI czy indeks Russell 2000. Zachęcam do korzystania z platformy, gdzie prócz mnie publikuje także bardzo szerokie grono praktyków rynkowych: Mariusz Drozdowski, Maksymilian Bączkowski, Smart Sęp, Dariusz “Drago” czy Arek Jóźwiak. Generalnie warto!

Purple Trading Hub

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *