CryptoVerse Expo Poland #2

przez | 18 sierpnia 2022

Już 9 września 2022 zapraszam serdecznie na drugą edycję wydarzenia jakim jest CryptoVerse Expo Poland!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-10]

Pierwszą edycję wydarzenia, mającą miejsce w lutym, zrecenzowałem na blogu. Miło mi też powiedzieć, że organizatorzy poprawili kwestię dnia wydarzenia, organizując je w piątek, co znacznie ułatwi wielu osobom spoza Warszawy dotarcie z mniejszymi problemami.

CryptoVerse Expo Poland #2

W kontekście też tego wydarzenia miło mi poinformować, że Prywatny INV€$TOR objął patronat medialny nad imprezą.

I dlatego, wyciągając wnioski z pierwszej edycji ja osobiście wybieram się po kolejną dawkę wiedzy, więc na wykładach na pewno mnie na widowni zobaczycie. A i w kuluarach będę z różnymi osobami rozmawiać na tematy rynkowe.

Druga edycja będzie lepsza od pierwszej! Już wiemy, że wnioski z pierwszej edycji jak i Reach4biz (której także patronowałem medialnie) zostały wyciągnięte. Druga edycja będzie miała aż TRZY sale wykładowe i CO NAJMNIEJ 21 prelegentów! Co oznacza, że będzie potężna dawka wiedzy i to na każdym poziomie zaawansowania.

Ale kryptowaluty zleciały…

Czy jednak w tym okresie sporych spadków kryptowalut na giełdach warto zgłębiać ten temat? Czy to nie będzie zwykłe naganianie?

BTC/USD (interwał W1); źródło: Reuters Eikon dzięki uprzejmości TraderTeam.pl

Otóż NIE! Kryptowaluty to wierzchołek góry lodowej, ten medialny wątek, głównie dzięki Bitcoin’owi i jego rekordowych wycenach. 

Na CryptoVerse Expo Poland #2 będzie o całej cyfrowej ewolucji w stronę Web 3.0 opartej właśnie na blockchain’ie. Z tego właśnie powodu warto zajrzeć na konferencję, bo porusza ona tematy, które wcześniej czy później będą dotyczyć nas wszystkich. Dlatego też właśnie ja się wybieram na tą konferencję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *