InvestCuffs 2020 – ruszyły bezpłatne zapisy!

przez | 25 grudnia 2019

Kolejny raz niezmiernie mi miło zaprosić Was wszystkich do uczestniczenia w Konferencji InvestCuffs 2020 już w marcu!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Kiedy i gdzie?

Lokalizacja Konferencji InvestCuffs 2020 pozostaje bez zmian: ICE Kraków przy ul. Konopnickiej 17 w Krakowie (jak nazwa obiektu wskazuje).

Jeśli zaś chodzi o termin, to rezerwujemy sobie 27 i 28 marca 2020 (dodaj do kalendarza Google!).

A wejście? Jak zawsze dostępna jest darmowa rejestracja!

Oczywiście są także dostępne bilety, które pozwalają nam nie udzielać zgód marketingowych (49,00 zł) jak i bilet VIP (1499,00 zł) dający wszystkie opcje, z dostępem do strefy VIP i B2B włącznie.

Co na konferencji?

Na chwilę obecną obecność na konferencji w gronie prelegentów potwierdził Mike Satoshi, Tomasz Jaroszek (dobrze nam znany z bloga Doradca.tv!) oraz Trader21 czyli czterokrotny laureat nagród z poprzednich edycji Cuffs-ów!

Nieoficjalnie coś słyszałem, że i w tym roku Marcin ma mi zaproponować współtworzenie Konferencji, zapewne ponownie w temacie powiązanym z surowcami. Co oczywiście jest dobrym momentem, by przypomnieć, że serwis surowcowe.info wciąż istnieje i się rozwija. Nie tak szybko jakbym chciał, ale powoli, krok po kroku do przodu.

 

No i jeszcze czekamy na informacje o programie, kolejnych prelegentach etc – ale już wiem, że będzie super – podobnie jak w latach ubiegłych! Może tym razem i mój banerek gdzieś tam w ICE zabłyśnie? Obaczymy 🙂 A póki co przypominam – rejestracja jest już dostępna!

PS. I rozglądajcie się już za noclegami – mieszkanie które zazwyczaj wynajmowałem na czas konferencji już w październiku było zarezerwowane 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *