konferencje i szkolenia sierpień 2017

przez | 4 sierpnia 2017

Witajcie w kolejnym cyklicznym wpisie poświęconym bezpłatnym szkoleniom i konferencjom inwestycyjnym w Polsce! Brak wpisu w lipcu był skutkiem mojego “zmęczenia materiału”, pracą nad pewnym projektem i faktem, że zbyt wielu spotkań nie było. Sierpień to kolejny miesiąc wakacyjny, więc nie ma tego zbyt wiele. Jednocześnie mam do Was prośbę:

Na blogu pojawiła się ankieta dotycząca kontynuacji publikacji regularnych wpisów o bezpłatnych szkoleniach. Zagłosujcie proszę (do końca sierpnia). Wasze oczekiwania to część, którą chcę jak najlepiej spełniać prowadząc tego bloga 🙂 Ankieta jest dostępna poniżej w tym wpisie jak i w każdym innym wpisie!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

WARSZAWA

Mądry bogaty rentier

Opis organizatora: To bezpłatne i inspirujące szkolenie o tym, jak bezpiecznie i zyskownie zarządzać swoimi pieniędzmi, aby dążyć do efektywnego pomnażania majątku, zabezpieczenia finansowego siebie i swoich bliskich oraz osiągnięcia wolności finansowej.

Zapewne wielu z Was poszukuje atrakcyjnych sposobów oszczędzania i pomnażania oszczędności, aby zbudować wysoki kapitał, żyć z odsetek i nie pracować.

Pokażemy krok po kroku jak tego dokonać w najprostszy sposób, dzięki efektywnemu planowaniu i korzystaniu z możliwości, jakie daje nam współczesny rynek inwestycyjny.

POZNAJ skuteczne sposoby budowania, pomnażania, ochrony i sukcesji majątku

DOWIEDZ SIĘ jak optymalnie wykorzystać swoje zasoby i potencjał rynku finansowego

ZAPLANUJ swoją drogę do niezależności finansowej

ZYSKAJ wiedzę i sprawdzone narzędzia do realizacji swoich celów finansowych

BONUS!

Dodatkowo po szkoleniu otrzymasz nasz najnowszy Ebook „Psychologia Inwestowania” z zestawem praktycznych porad, jak zapanować nad naturalnymi emocjami towarzyszącymi inwestowaniu oraz sprawić, by mózg pomagał, a nie przeszkadzał w zarządzaniu pieniędzmi.

CZĘŚĆ SPECJALNA  Przykłady 3 atrakcyjnych rynków i 6 różnych strategii inwestycyjnych!

PROWADZĄCY: Krzysztof Noga – Certyfikowany Doradca EFG (numer licencji: PL.09.EFG.00862), autor szkoleń z zakresu planowania finansów osobistych, na których pojawiło się ponad 40 tys. osób (dane z kwietnia 2016). Pracuje bezpośrednio z blisko 500 inwestorami. Osobiście inwestuje m.in. w nieruchomości, fundusze inwestycyjne, akcje, obligacje korporacyjne, biznesy. W Szkole Inwestowania S.A. od 2008 r.

Organizator: Szkoła Inwestowania
Data:
23 sierpień 2017, godz. 18:00-20:30 (dodaj do swojego kalendarza!)
Miejsce: 12. piętro, West Station I / II, Aleje Jerozolimskie 142, Warszawa, Polska
Dodatkowe info: zapisy

I raz jeszcze proszę o głosowanie w ankiecie! Razem możemy ulepszyć tego bloga! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *