konkurs Invest Cuffs 2022

przez | 5 lutego 2022

Wracamy do normalności! Po dwóch latach pandemicznej przerwy, konferencja Invest Cuffs powraca w stacjonarnej formie do Krakowa! Tradycyjny już termin końcówki marca (25-26 marca 2022), tradycyjne tez miejsce: ICE Kraków (ul. Marii Konopnickiej 17). I mam nadzieję, że do tradycji dołączy też, że blog Prywatny INV€$TOR oraz Surowcowe.info obejmują patronat medialny (po raz drugi!) nad tą największą w tej części Europy konferencją! Nie zapomnijcie dodać tej konferencji do swojego kalendarza! Dziś pragnę opisać konkurs Invest Cuffs 2022.

konkurs Invest Cuffs 2022

Nim zajrzymy do szczegółów konferencji (tak, będzie o tym oddzielny wpis!) to pragnę Wam przypomnieć, że konferencja Invest Cuffs to także nagrody. W tym roku konkurs Invest Cuffs 2022 to 21 kategorii w których ostatecznego zwycięzcę wyłaniamy my, GŁOSUJĄC! Choć osobiście: czekam na powrót kategorii Blog Roku! Głosować (do 6 marca) możecie na tej stronie!

A wśród obecnych kategorii, mamy między innymi:

i wiele innych.

Głosowanie jest oczywiście bezpłatne, a myślę że i firmy i pojedyncze osoby, będą wdzięczne za każdy jeden głos. A mówię to z własnego doświadczenia, bowiem w 2018 roku byłem w finałowej piątce w kategorii Blog Roku.

Co ważne: nie musicie głosować w każdej kategorii – można oddawać głos tylko w wybranych kategoriach!

Głosować można do 6 marca 2022!!

Uroczysta Gala Invest Cuffs 2022 z rozdaniem statuetek zwycięzcom będzie miała miejsce w piątek, 25 marca o godzinie 18:!5 w sali Audytoryjnej.

Rejestracja na konferencję

Sama konferencja jest bezpłatna (po udzieleniu zgód marketingowych) poprzez wcześniejszą rejestrację na tej stronie. Można tez zakupić bilet (standard: 66,00 zł, VIP 1480,00 zł)  bez udzielania zgód marketingowych – link na stronie z formularzem rejestracyjnym.

Jak obiecałem wcześniej, o samej konferencji pojawi się osobny wpis na blogu – tak więc nie będę tutaj spoilerować – skupmy się na głosowaniu! Bo KAŻDY głos się liczy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *