road to Invest Cuffs 2020 – aktualizacja: KONFERENCJA ODWOŁANA!

przez | 25 lutego 2020

Największa konferencja branżowa w tej części Europy czyli INVEST CUFFS 2020 jest coraz bliżej ZOSTAŁA ODWOŁANA! Niestety, decyzja Premiera RP nie pozostawiała wyboru, choć pewnie świadomość organizatorów i tak by imprezę odwołała. Zapraszam do artykułu pozwalającego w pełni przygotować się do konferencji! A będzie się działo! Webinary zaplanowane na 12 i 24 marca się odbędą w terminie!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

 

oświadczenie organizatora Invest Cuffs 2020

oświadczenie organizatora Invest Cuffs 2020

Marzec będzie naprawdę obfity w sporo moich pojawień się w różnych mediach, nie tylko Comparic24 – a także w mój urlop, więc przez pewien czas mnie nie będzie 😉 Ale wszystko zostanie nadrobione! Tak więc poniżej prezentuję swoistą „mapę” materiałów do Cuffs’ów mojego autorstwa jak i plan na samą konferencję!

Już teraz zapowiem, że wszystkie te materiały będą łączyły się w jedną spójną całość – przez co zachęcam do poskładania pełnego obrazka wiedzy i informacji, które przekażę na temat rynków surowcowych!

Odwołanie Konferencji jest podyktowane aktualnymi warunkami epidemiologicznymi. Można spojrzeć na oficjalne informacje od organizatorów, jak i dodać do swojego kalendarza datę Invest Cuffs 2021 – czyli 16-17 kwietnia 2021.

Moja ewolucja podczas Cuffsów

debata surowcowa Invest Cuffs 2019 – zdjęcie udostępnione przez Dorotę Sierakowską

Coroczna konferencja uświadamia mi jak mocno zmienia się moje życie przez tak krótki czas jakim jest 12 miesięcy. Doskonale widać to po moich kolejnych „rolach” na kolejnych konferencjach.

  • rok 2017 – moja pierwsza obecność na FX Cuffs (recenzja w dwóch wpisach: dzień I oraz dzień II);
  • rok 2018 – na konferencję pojechałem z nominacją do nagrody w kategorii Blog Roku;
  • rok 2019 – po raz pierwszy pojawiłem się na Cuffs’owej scenie prowadząc debatę na temat surowców. A przed samą konferencją przygotowałem webinar i udzieliłem wywiadu. A blog Prywatny INV€$TOR stał się patronem medialnym konferencji.
  • rok 2020 – w wielkim skrócie: dwa webinary, artykuł, prelekcja i debata. Plus blog Prywatny INV€$TOR oraz serwis Surowcowe info są patronem medialnym konferencji. Szczegóły poniżej!

rok 2021 – hmmm… Co to będzie, co to będzie? Jeszcze nie wiem, ale trzeba by kontynuować ten trend wzrostowy, nie sądzicie? Może się uda…

Webinary – pozostają bez zmian!

Na pierwszy ogień idą webinary – tak jak w ubiegłym roku miałem jeden webinar przygotowujący do Cuffsów, tak w tym roku będą dwa takowe: z ramienia Comparica, w ramach mojego cyklu CAPITALne rynki oraz na zaproszenie Marcina Tuszkiewicza webinar dla Investio.

1) Webinar Investio

To moje pierwsze wystąpienie dla serwisu Investio. Nie ukrywam, jestem zaszczycony, że kolejne miejsce tak wysokiej jakości zapraszam mnie do współtworzenia wartościowych (mam nadzieję) treści dla polskich inwestorów. Temat także w ramach całego bloku tematycznego sezonowości i korelacji na rynkach surowcowych, a dokładniej pewne wprowadzenie do tego cyklu dedykowanego Invest Cuffs 2020. Webinar będzie miał miejsce 12 marca 2020 roku o godzinie 20:00 (dodaj do swojego kalendarza!)

Temat: tanio, taniej, najtaniej… czy rynki surowcowe mogą „spaść do piekła”?

2) Webinar CAPITALne rynki – Invest Cuffs 2020

CAPITALne rynki - prequel do Invest Cuffs 2020Nie przedłużając, webinar odbędzie się 24 marca 2020 o godzinie 11:00, a zapisy pod tym linkiem. Nie możesz uczestniczyć? Zapisz się mimo wszystko, a dostaniesz nagranie 🙂 Webinar ostatnio trwa po około 75-80 minut i zawiera de facto dwie części: temat główny i bieżącą analizę wybranych instrumentów. Nie inaczej będzie i tym razem, jednak jak wspomniałem temat główny będzie częścią większej całości związanej z moim wystąpieniem na Cuffs’ach 2020. Link do webinaru będzie podrzucony w późniejszym terminie – jakoś koło 10 marca zapewne.

Temat: sezonowość na rynkach surowcowych softów: kawa, kakao, cukier

Artykuł w magazynie

W magazynie konferencji (znacie go z poprzednich edycji) oraz w marcowym numerze INWESTOR (dawniej FX MAG) pojawi się moja premiera jako autora słowa pisanego w drukowanym czasopiśmie. Nie powiem, podjarany jestem 🙂 A o czym będzie? Rozwinięcie, a raczej kontynuacja tematu z w/w webinaru CAPITALne rynki:

Temat: sezonowość na rynkach surowcowych: pszenica, soja, kukurydza i gaz ziemny

Debata surowcowa

Drugi rok z rzędu organizatorzy konferencji zaprosili mnie do poprowadzenia debaty surowcowej. Najlepsi specjaliści z branży powiedzą to i owo o najważniejszych surowcach, natomiast ja postaram się od nich wyciągnąć odpowiedzi na dwa pytania:

  1. jaki surowiec widzą najbardziej perspektywiczny na 2020 rok i dlaczego?
  2. jak wydarzenia pokroju coronavirus’a będą w przyszłości wpływać na poszczególne surowce?

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania dla uczestników debaty to zapraszam do pozostawienia ich w komentarzach – postaram się je poruszyć podczas samej debaty!

Debata odbędzie się w piątek, 27 marca o godzinie 20:15 w Sali Audytoryjnej (dodaj do swojego kalendarza!)

Warsztaty tradingowe Trading Club Szczecin podczas Invest Cuffs 2020

Warsztaty Tradingowe Trading Club Szczecin

Warsztaty Tradingowe Trading Club Szczecin

I wisienka na torcie.

Organizowane przez Maksa Bączkowskiego z Trading Club Szczecin warsztaty jako impreza towarzysząca INVEST CUFFS 2020. Jest jeden minus – są to warsztaty dodatkowo płatne (bilety w bardzo ograniczonej liczbie dostępne są tutaj), ale biorąc pod uwagę, że prelegentami będą Emini Trader, Maks Bączkowski, Krzysiek Abramowicz i Smart Sęp to naprawdę warto! I tak jak patrzę na listę osób występujących zastanawiam się co ja robię w tak zacnym gronie…

Ale nic to, postaram się za bardzo nie obniżyć poziomu. Tematyka mojego wystąpienia będzie naturalną kontynuacją webinaru CAPITALne rynki z 24 marca i artykułu z magazynu INWESTOR.

Temat: korelacje na rynkach surowców i ich praktyczne zastosowanie

I uwaga! Dla uczestników warsztatów przygotowałem NIESPODZIANKĘ! Szczegóły podczas mojego wystąpienia 27 marca 2020 o godzinie 09:00 (dodaj do swojego kalendarza!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *