nadchodzą zmiany!

przez | 21 grudnia 2018

Zazwyczaj gdy nadchodzą zmiany to dotyczy to naszych postanowień noworocznych. Mało kto mówi o zmianach w czasie bożonarodzeniowego szaleństwa. Jednak jak trzeba i wiadomo co będzie to nie ma co zwlekać i Was poinformować. Oraz zaprosić do udziału w tych zmianach!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Debata traderska 21 grudnia 2018

Grupa TJS postanowiła zakończyć rok mocnym akcentem, organizując w piątek 21 grudnia 2018 Debatę podsumowującą rok 2018. Wśród zaproszonych gości w samo południe w siedzibie Trading Jam Session (31. piętro INTRACO, ul. Stawki 2, Warszawa) będą:

  • Tomasz Augustynowicz
  • Paweł Szwajcar
  • Bogusz Julian Kasowski
  • Przemysław Mućka
  • Szymon Machalica
  • Tomasz Piwoński
  • Rafał Zaorski
  • Jarek Urbaniak
  • Temet Nosce

Tak więc zapowiada się naprawdę ciekawa dyskusja! Zapraszam zarówno do obecności bezpośredniej w siedzibie TJS jak i do udziału za pośrednictwem YouTube’a:

Nowy projekt: telewizja

W grudniu 2018 ruszyły także przygotowania do uruchomienia pełnowartościowej telewizji, póki co internetowej. Projekt nazywa się investjam.tv Comparic24.tv i zostałem również zaproszony do jego tworzenia. Ambicje są, pomysły również oraz całkiem sensowny zespół ludzi do tworzenia tego dzieła – więc powinno się wszystko udać!

W ramach telewizji będę miał swój czas antenowy (8 godzin tygodniowo), który będzie podzielony na kilka programów. Ogólny zarys już jest, ale póki nie dopracuję wraz z zespołem konkretnych informacji takich jak oprawa graficzna, pełne nazewnictwo i tego rodzaju szczegóły to pozwolę sobie nie udzielać zbyt wielu informacji. Jakieś strzępki się pewnie pojawią w social mediach, zarówno na moim fanpage’u czy koncie Twitterowym jak i na fanpage’u całego projektu. A gdy wszystko już będę miał rozpisane, na blogu oczywiście też umieszczę info! Tak więc zapraszam do śledzenia wszystkich źródełek informacji 🙂

Najprościej telewizję śledzić przez dedykowane konto na Vimeo, jednak docelowo będą też inne metody oglądania, z YouTube, Facebook’iem czy dedykowaną aplikacją włącznie!

Sam projekt trochę wpływa na moją niezależność jaką uzyskałem w październiku 2016, jednak uważam, że warto poświęcić się tej idei. Dla osób, które znają mnie z Grupy Traderów może się wydawać dziwne, że wchodzę w taki projekt, jednak pozwolę to sobie w najbliższym czasie wyjaśnić w osobnym wpisie lub nagraniu video.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *