pierwszy wywiad

przez | 5 grudnia 2016

Przyznam się szczerze, że ten rok mnie zaskakuje pod bardzo wieloma względami dotyczącymi sfery inwestycyjno-zawodowej. A ponieważ nastąpił kolejny przełomowy moment to i na blogu muszę się tym pochwalić: mam za sobą swój pierwszy wywiad!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Na samym wstępie chciałbym podziękować Marzenie Smolarek z ProTrade Advisors Ltd. za propozycję wywiadu ze mną, związaną z moim przejściem na zawodowe inwestowanie, którego bazą jest rynek lewarowany.

Jest to kolejna niespodzianka jaka mnie spotkała w związku z moim blogowaniem i inwestowaniem w tym roku. Jest o tyle większa, że nigdy wręcz nie sądziłem, że to ja będę bohaterem wywiadu! Tak więc bardzo dziękuję za tą możliwość!

Nie przedłużając, sam wywiad możecie znaleźć na Facebook’u oraz na LinkedIn 🙂 Jeśli jeszcze nie czytaliście, to zapraszam serdecznie do lektury!

2 komentarze do „pierwszy wywiad

  1. Patrycja

    Nic, tylko pogratulować! Miło jest kiedy ktoś docenia nie tylko naszą pracę, ale również profesjonalizm w tym co robimy. Bez tego nie byłoby wywiadu, jak i zainteresowania blogiem. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na cały przyszły rok!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *