pierwszy wywiad

pierwszy wywiad

Przyznam się szczerze, że ten rok mnie zaskakuje pod bardzo wieloma względami dotyczącymi sfery inwestycyjno-zawodowej. A ponieważ nastąpił kolejny przełomowy moment to i na blogu muszę się tym pochwalić: mam za sobą swój pierwszy wywiad!

A czy TY już polubiłeś Prywatnego INV€$TORa na Fejsie? 😉

Na samym wstępie chciałbym podziękować Marzenie Smolarek z ProTrade Advisors Ltd. za propozycję wywiadu ze mną, związaną z moim przejściem na zawodowe inwestowanie, którego bazą jest rynek lewarowany.

Jest to kolejna niespodzianka jaka mnie spotkała w związku z moim blogowaniem i inwestowaniem w tym roku. Jest o tyle większa, że nigdy wręcz nie sądziłem, że to ja będę bohaterem wywiadu! Tak więc bardzo dziękuję za tą możliwość!

Nie przedłużając, sam wywiad możecie znaleźć na Facebook’u oraz na LinkedIn 🙂 Jeśli jeszcze nie czytaliście, to zapraszam serdecznie do lektury!

Podsumowanie
pierwszy wywiad
Tytuł:
pierwszy wywiad
Opis:
Informacja o udzielonym przeze mnie wywiadzie dotyczącym inwestowania na rynkach lewarowanych.
Autor:
Wydawca:
Prywatny INV€$TOR
Logo:
2 comments
  1. Nic, tylko pogratulować! Miło jest kiedy ktoś docenia nie tylko naszą pracę, ale również profesjonalizm w tym co robimy. Bez tego nie byłoby wywiadu, jak i zainteresowania blogiem. Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego na cały przyszły rok!

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.