spotkajmy się w Warszawie – spotkania traderów TJS

przez | 12 września 2018

I pojawia się kolejna okazja by mnie poznać osobiście. Tym razem zostałem zaproszony na Spotkania Traderów gdzie będę mówił o surowcach rolnych!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Spotkanie Traderów w TJS

Trading Jam Session zaprosił mnie na 21 września 2018 roku bym poprowadził Spotkania Traderów TJS o tematyce surowcowej. W związku z uruchomieniem mojego serwisu surowcowe.info (którego nowe logo możecie zobaczyć po prawej!) jak najbardziej ta tematyka mi odpowiada!

Samo spotkanie będzie miało miejsce w piątek, 21 września 2018 roku od godziny 8:00 w budynku Intraco przy ul. Stawki 2 w Warszawie.

 

O której dokładnie ja będę omawiał rynek surowcowy niestety nie wiem. Ale wstępna agenda mojego wystąpienia to:

  1. omówienie podstawowych zasad rynków surowców rolnych
  2. korelacje surowców z innymi instrumentami
  3. bieżąca sytuacja na surowcach

O ile mi też wiadomo, wystąpienie nie będzie rejestrowane, choć postaram się coś w tej kwestii wynegocjować, żeby również osoby nie mogące osobiście przybyć do siedziby TJS w budynku Intraco w Warszawie mogły skorzystać z mojej pracy 🙂

Tak  więc jeśli chcecie posłuchać o surowcach to zaplanujcie sobie poranek 21 września w TJS. Jeśli zaś chcecie po prostu mnie spotkać – to też serdecznie zapraszam! Będzie ciekawie i interesująco!!

PS. Ochrona wymaga okazania dokumentu ze zdjęciem przy wejściu o budynku.

A jeśli chcecie wiedzieć o innych bezpłatnych szkoleniach to polecam moje regularne wpisy z taką listą, wrześniowy znajdziecie tu.

2 komentarze do „spotkajmy się w Warszawie – spotkania traderów TJS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *