strategia inwestycyjna na danych makroekonomicznych

strategia inwestycyjna na danych makroekonomicznych

W ankiecie, którą wypełnialiście w grudniu i styczniu zadałem pytanie dotyczące rozwoju multimedialnego mojego bloga. Ponieważ udzieliliście kilka odpowiedzi dotyczących tworzenia materiałów multimedialnych to oczywiście Was posłucham 🙂 Zapraszam do poznania nowego kanału wspierającego blog Prywatny INV€$TOR! Dowiecie się też na czym polega moja strategia inwestycyjna na danych makroekonomicznych!

Z dumą przedstawiam Wam mój kanał na YouTube na którym będę publikować materiały multimedialne dotyczące inwestowania!

Jako premierowe nagranie prezentuję strategię inwestowania podczas publikacji danych makroekonomicznych. Ten temat poruszałem już podczas wystąpienia w XTB Trading Club w 2017 roku, jednak tam mówiłem o dużych wydarzeniach typu wybory prezydenckie w USA, Brexit czy wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii. W tym materiale z kolei poruszam inwestowanie podczas cyklicznych publikacji.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia poniższego materiału a także do subskrybowania kanału na YouTube, żeby zawsze być na bieżąco z moimi publikacjami!

Podsumowanie
strategia inwestycyjna na danych makroekonomicznych
Tytuł:
strategia inwestycyjna na danych makroekonomicznych
Opis:
Artykuł informujący o uruchomieniu kanału YouTube powiązanego z blogiem oraz pierwszego nagrania zawierającego rozpisaną strategię inwestowania podczas publikacji raportów makroekonomicznych
Autor:
Wydawca:
Prywatny INV€$TOR
Logo:
4 comments
  1. Na koniec wspominasz, że w tym tygodniu będą decyzje dot. stóp procentowych na AUD i NZD. Nie widzę tego w kalendarzu…

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.