surowcowe.info – nowe miejsce dla inwestorów!

przez | 16 lipca 2018

Z radością i dumą prezentuję nowy serwis skierowany do inwestorów zainteresowanych kontraktami surowcowymi: surowcowe.info! Samodzielny, wysoce wyspecjalizowany serwis, będący oczywiście w ciągłej rozbudowie otwiera swe podwoje dla polskojęzycznego internetu!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Pomysł

Interesując się surowcami i zawierając transakcje na kontraktach surowcowych zauważyłem brak jednego miejsca gdzie znalazłbym wszystkie niezbędne i interesujące mnie informacje. Oczywiście, rynek złota, ropy i srebra jest wielokrotnie rozpisywany przez najróżniejszych analityków, jednak w przypadku pozostałych surowców są one często pomijane z różnych względów.

Tak też narodził się pomysł by stworzyć miejsce gdzie zebrałbym wszystkie niezbędne moim zdaniem informacje ułatwiające handel na surowcach innych niż złoto i ropa. Kolejnym etapem była kwestia udostępnienia tych informacji dla wszystkich zainteresowanych.

Tym sposobem w moim posiadaniu pojawiła się domena surowcowe.info, na której właśnie uruchomiłem serwis informacyjny.

surowcowe.info – z czym to się je?

Zacznijmy od najważniejszego: to nie jest kolejny blog. Podstawą serwisu mają być informacje niezbędne do analizy fundamentalnej oraz bieżące dane dla każdego z surowców. Jednakże planuję również umieszczanie analiz w odpowiednim dziale.

Druga najważniejsza kwestia: serwis surowcowe.info jest i będzie dostępny bezpłatnie. To się nie zmieni 🙂

Ponieważ chcę by ten serwis był pomocny dla każdego, będę go również uzupełniać o bardzo podstawowe informacje dotyczące każdego z surowców.

Na chwilę obecną tworzę informacje dotyczące pszenicy, z czego już umieściłem dwie, bardzo aktualne (bo z danymi do czerwca 2018!) statystyki dotyczące średniej ceny i średniej zmiany ceny pszenicy w poszczególnych miesiącach na przestrzeni ostatnich 12 lat! Polecam serdecznie 🙂

Podkreślam – serwis jest na wczesnym stadium rozwoju, a informując o nim liczę na większą motywację do jego rozwoju jak i na uwagi oraz pomysły co powinno się tam znaleźć 🙂

O tym projekcie wspominałem też podczas wywiadu dla bloga Zmieniam życie na lepsze – jeśli jeszcze nie czytaliście to polecam zarówno sam wywiad jak i cały blog Mateusza.

A dla przypomnienia, nowy serwis znajdziecie pod adresem www.surowcowe.info 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *