zgarnij 100 złotych od ING!

przez | 24 czerwca 2016

Całkiem niedawno umieściłem wpis mówiący o korzystaniu z promocji bankowych i poinformowałem o promocji banku BZ WBK wypłacającego bonus w wysokości 100 złotych za założenie konta. Gotowi na kolejną wisienkę? Dzisiaj o tym jak zgarnąć 100 złotych od ING!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

O banku

Chyba wszyscy znamy puszczane w telewizji, kinie czy internecie reklamy, w których pojawia się Marek Konrad. Jeśli jedynie mignął Wam ten aktor w jakiejś reklamie w ciągu ostatnich kilku lat, to właśnie były reklamy ING Bank Śląski.

100 złotych od ING

źródło: https://www.ingbank.pl

Sam bank powstał w 2001 roku w wyniku połączenia Banku Śląskiego oraz ING Bank N.V. Oddział w Warszawie. Od tego czasu funkcjonuje na polskim rynku, obsługując obecnie około 4,1 miliona klientów (dane z I kwartału 2016). Zostając klientem banku, będziemy mieli do dyspozycji 394 placówki bankowe oraz 1137 bankomatów (dane z I kwartału 2016).

Z punktu widzenia inwestorów, trzeba wspomnieć, że spółka potrafi się dzielić swoimi zyskami. Z dwoma przerwami, ale trzeba przyznać, że akcjonariusze otrzymali dywidendy w latach 2001 – 2008, 2011 oraz 2014 – 2016.

Zgarnij 100 złotych od ING klikając ten link i postępuj według instrukcji 🙂

Promocja jest dostępna zarówno z powyższego reflinka jak i bezpośrednio na stronie banku. Dla Was, Klientów jest to bez znaczenia, jednak kliknięcie powyższego reflinka będzie Waszym podziękowaniem dla mnie za stworzenie tego artykuł i tego bloga.

Zasady promocji

Na początek trzeba wspomnieć o pewnych obwarowaniach. Jak zwykle promocja dotyczy „nowych klientów” co w regulaminie promocji sprecyzowano, że osoba biorąca udział w promocji:

od 1 stycznia 2015 r. do 6 czerwca 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student
Innymi słowy, jeśli w okresie 1/01/2015 – 6/06/2016 nie posiadaliście ROR-u w ING to możecie wziąć udział w promocji i otrzymać 100 złotych od ING! W tej promocji, w przeciwieństwie do akcji z WBK, nie korzystamy z żadnych pośredników tylko otwieramy konto bezpośrednio na stronie banku. Musimy też zamówić kartę debetową do konta oraz założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN.
Czas na założenie konta mamy do końca sierpnia 2016.
Po drugie papierologia – bank chce, byśmy po podpisaniu umowy o konta (osobiste oraz oszczędnościowe) i po zamówieniu karty wypełnili formularz. Jest on niezbędny do otrzymania premii. Są tam pytania pytanie o dane osobowe takie jak imię, nazwisko, PESEL, telefon i e-mail.
Trzeci ważny punkt, niezbędny do zgarnięcia 100 złotych od ING to wykonanie transakcji kartą (wypłacanie gotówki się nie liczy!) na sumę 1 000 złotych. Mamy czas do końca roku tak więc pomimo dużej kwoty, którą musimy wydać płacąc karta do konta, mamy na to dość czasu. 100 złotych zostanie nam wypłacone do końca stycznia 2017 na rachunek oszczędnościowy w ING, co oznacza, że można zamknąć konto już w lutym 2017.

Opłaty

Założenie i prowadzenie konta jest bezpłatne. W tabeli opłat i prowizji znajduje się informacja o opłacie za kartę w wysokości 7 złotych miesięcznie. Można jej uniknąć dokonując płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. Ponieważ w regulaminie jest wzmianka o konieczności posiadania karty do konta, to nawet po spełnieniu warunków promocji musimy ją nadal mieć. Wtedy opłaty za kartę mogą nam sporo pomniejszyć bilans całej promocji. Chyba, że przez cały okres wymagany w regulaminie będziemy co miesiąc robili transakcje kartą na 300 złotych.

rp_wisienki-286x300.jpgNo to zgarnij 100 złotych od ING!

Jeśli wszystko poszło dobrze, a jeśli spełniliśmy wszystko to co powyżej to tak właśnie jest, to najpóźniej do 31 stycznia 2017 roku ING zasili nasze konto oszczędnościowe kwotą 100,00 złotych polskich 🙂 Od tej kwoty nie musimy odprowadzać żadnych podatków (stan prawny na 23/06/2016).

Czyli zarabiamy równą stówkę. Chyba, że nie udało nam się wyrobić limitu transakcji kartowych, wtedy za każdy miesiąc mamy 7 złotych opłaty. Mając tą opłatę przez 8 miesięcy (od lipca do końca stycznia, wg definicji banku miesiąc się kończy 28-ego) będzie to nas kosztować aż 49 złotych czyli połowę premii! Dlatego warto zadbać byśmy wyrabiali limit transakcji kartą by tej opłaty nie było.
Tu jednak przypominam, żebyśmy wyjadając wisienki nie wpadli w sytuację, gdzie warunki promocji wymagają od nas wydawania większej ilości pieniędzy niż zazwyczaj!

Do pobrania

W skrócie

Żeby wszystko było jasne i czytelne, przy artykułach dotyczących promocji bankowych będzie taka tabelka jak ta poniżej, zbierająca najważniejsze informacje. W tym artykule oczywiście to kompilacja danych do promocji, którą ja nazwałem zgarnij 100zł od ING 🙂

Promocja100 zł za otwarcie Konta
OrganizatorING Bank Śląski S.A.
Wysokość premii100,00 zł
Wypłata premiipomiędzy 1 a 31 stycznia 2017

Wymagania do spełnienia by otrzymać premię

warunek

termin

uwagi

nie posiadanie konta osobistego w ING

pomiędzy 1 stycznia 2015 a 6 czerwca 2016

założenie rachunku Konto z Lwem

najpóźniej do 31 sierpnia 2016

zamówienie karty debetowej do konta

najpóźniej do 31 sierpnia 2016

Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN

najpóźniej do 31 sierpnia 2016

wypełnienie dodatkowego formularza

najpóźniej do 31 sierpnia 2016

link
wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę 1 000,00 zł

najpóźniej do 31 grudnia 2016

nie dotyczy wypłat gotówki
posiadanie otwartych rachunków do dnia wypłaty premii

najpóźniej do 31 stycznia 2017

sugerowane przez Prywatny INV€$TOR

termin

uwagi

comiesięczne transakcje kartą na kwotę >300,00 zł

do 28-ego każdego miesiąca

w celu uniknięcia opłaty za kartę
zamknięcie wszystkich rachunków i kart w ING

po 1 lutego 2017

A jeśli chcecie, żeby i Wasi znajomi mogli zarobić 100 złotych od ING to nie zapomnijcie podzielić się tym wpisem na Facebook’u, Twitter’ze, LinkedIn’ie, GoldenLine czy Naszej Klasie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *