bezpłatne szkolenie na GPW w marcu!

bezpłatne szkolenie na GPW, akcje na GPW

Wspomniałem już chyba, że lubię szkolenia na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie? Chyba tak, w niedawnym wpisie… Tak czy inaczej, w marcu będzie okazja, żeby trafić na bezpłatne szkolenie na GPW z tematyki dotyczącej produktów strukturyzowanych dostępnych nad Wisłą.

Opis ze strony szkolenia brzmi bardzo zachęcająco:

Podczas szkolenia przedstawimy możliwości inwestowania w globalne rynki akcji, surowców i walut przy wykorzystaniu dostępnych na giełdzie produktów strukturyzowanych (ETP – exchange traded products), a także szczegółowo omówimy zasady działania oraz praktyczne możliwości wykorzystania certyfikatów Turbo. Ponadto w drugiej części szkolenia zostaną omówione metody analizy technicznej wykorzystywane w systemie analizy rynku.Szkolenie kierowane jest do inwestorów oraz wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie.

Program szkolenia to trzy bloki:

  1. Produkty ETP na Giełdzie
  2. Certyfikaty ING Turbo w praktyce
  3. Łączenie wielu technik inwestycyjnych czyli system analizy rynku

(pełny program jest do pobrania tutaj: szkolenie ETP 15.03.2016)

bezpłatne szkolenie na GPW

źródło: materiały prasowe GPW (www.gpw.pl)

Przewidziano również przerwę na kawę 🙂 Całość potrwa nieco ponad 3 godziny już 15 marca 2016 od godziny 16:00 w siedzibie GPW przy ul. Książęcej 4, 00-498 Warszawa. Udział jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja. Liczy się kolejność zgłoszeń!

A prócz samego poszerzania wiedzy to jest też świetna okazja, by zobaczyć gdzie się odbywa tak wiele transakcji kapitałowych, żeby wręcz nie powiedzieć: gdzie powstają całkiem niezłe majątki 🙂

Jako, że o certyfikatach Turbo za wiele nie wiem, to wybieram się na to szkolenie i Wam również serdecznie polecam 🙂

Podsumowanie
bezpłatne szkolenie na GPW w marcu!
Tytuł:
bezpłatne szkolenie na GPW w marcu!
Opis:
Informacja o bezpłatnym szkoleniu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w marcu 2016 roku.
Autor:
Wydawca:
Prywatny INV€$TOR
Logo:

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.