Konferencja Reach4.biz Meetup – 2 czerwca 2022!!

przez | 17 maja 2022

Już 2 czerwca 2022 roku w samym sercu Warszawy rozpocznie się niezwykłe wydarzenie jakim jest konferencja Reach4.biz Meetup! A ponieważ bardzo lubię niezwykłe wydarzenia w dziedzinie finansowo-inwestycyjnej – to Prywatny INV€$TOR objął konferencję Reach4.biz Meetup patronatem medialnym!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Preludium

O samym wydarzeniu usłyszałem pierwsze wzmianki podczas Invest Cuffs 2022 (którym też miałem zaszczyt patronować medialnie, także z serwisu Surowcowe.info!), a także parę dni później, gdy niezastąpiony przy organizacji eventów Darek pojawił się w Warszawie… Nawiasem mówiąc, polecam serdecznie wywiad z Darkiem na temat tworzenia konferencji Invest Cuffs.  Nie będę ukrywał, że po CryptoVerse Expo Poland #1 (który też zrecenzowałem) jestem zdecydowanie ciekawy nowych form rozwoju – tym bardziej, że w mojej “działce” inwestycyjnej osiągnąłem pewną stabilizację pod względem metod podejścia rynkowego etc. Dlatego słysząc o konferencji na de facto mało znany mi temat od razu zapaliła mi się lampka z podpisem: idę! Jeśli sam fakt, że ja się wybieram Wam wystarczy, to nie przedłużając, bezpłatna rejestracja dostępna jest tu.

O konferencji Reach4.biz Meetup

Sama konferencja zapowiada się naprawdę niesamowicie. Wątkiem wiodącym jest inwestowanie w startupy, nasze polskie startupy! I pomimo, że nasze realia gospodarczo-polityczne są bardzo przeciętne (wiem, bo mi urzędnicy nominowani przez władzę podcięli mocno skrzydła!), to jednak powstaje u nas bardzo wiele ciekawych pomysłów. I to nie mam na myśli kalki biznesu zza granicy (przykład takowy znamy wszyscy: Nasza-klasa), ale totalnie nowe, innowacyjne i powstałe nad Wisłą tudzież Odrą pomysły!

W konferencji udział zapowiedziało ponad 50 startupów! Będzie też pięć stref tematycznych.

A do tego 23 prelekcje i debaty w dwóch salach!

Lokalizacja? Sprawdzona podczas CryptoVerse Kinoteka w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Bardziej w centrum (i z lepszą komunikacją) się nie da!

Żeby Wam termin konferencji nie umknął – zapiszcie ją w swoim kalendarzu Google’a!

Agenda konferencji

Wykłady i debaty są zaplanowane między 9:00 a 20:00. Pełną i najbardziej aktualną agendę znajdziecie oczywiście na stronie wydarzenia. Ja osobiście już sobie wybrałem kilka tematów które mnie interesują. I mam nadzieję, że uda mi się wysłuchać, choć będzie trudno. Część wykładów mi się nakłada, a w dodatku mam dość niewielkie “okienko” przerwy. Interesujące mnie wykłady to:

9:00 – 9:50
Prawna strona inwestycji w startup (Sala 1)

9:00-9:30
Inwestycje Web 3.0 na From Web1.0 to Web3.0 (DAO, DeFi, NFT, Metaverse, P2E, M2E) and what’s next? (Sala 2)

09:30 – 10:20
Wykład innowacje i trendy w blockchain – by Mike Satoshi (Sala 2)

13:00 – 13:50
Metody analizowania i oceny potencjału startupów (Sala 1)

16:00 – 16:50
Finansowanie startupu – rodzaje finansowania, planowanie zapotrzebowania kapitałowego, ryzyka, które warto poznać. (Sala 1)

17:30 – 18:20
Jak NFT zmieni jutro – innowacje w NFT (Sala 2)

18:30 – 19:25
Rozwój startupu w branży blockchain (Sala 1)

18:30 – 19:20
Innowacje w branży medycznej – lifescience (Sala 2)

Jak widać po tych wybranych przeze mnie punktach – konferencja Reach4.biz Meetup jest nie tylko projektem poświęconym startupom, ale może stanowić także rozwinięcie tematów poruszanych podczas CryptoVerse Expo #1!

Patronat medialny Reach4.biz Meetup

Zapisałem się dość szybko na to wydarzenie, mimo, że sam termin mi koliduje nieco z cotygodniowym planem. W czwartki bowiem realizuję programy z cyklu Surowcowe.info. Powiedziałem też o nim kilku osobom, które ze względów zawodowych mogły być zainteresowane tematyką konferencji. A w maju 2022 zostałem zapytany przez organizatorów czy Prywatny INV€$TOR nie objąłby patronatem medialnym wydarzenia. Cóż, skoro uznałem znacznie wcześniej, że warto poświęcić najcenniejszy zasób jaki każdy z nas posiada – czas – to tym bardziej jestem chętny by oddelegować nieco blogowej przestrzeni dla słusznej inicjatywy!

Tak więc niniejszym, w imieniu i z majestatem Prywatnego INV€$TORa serdecznie zapraszam na konferencję Reach4.biz Meetup 2 czerwca 2022 o 9:00!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *