kandydat do nominacji FXCuffs 2018!

przez | 17 stycznia 2018

Stało się – blog Prywatny INV€$TOR dostał nominację został kandydatem do nominacji FXCuffs 2018 w kategorii Blog Roku! Co oznacza ta kandydatura nominacja FX Cuffs 2018 dla mnie, dla Was – Czytelników i jak przebiega ten konkurs? Przeczytajcie!

FXCuffs to największa konferencja inwestycyjna w Polsce, a i prawdopodobnie w całej Europie Środkowo-Wschodniej! Osobiście byłem na niej tylko raz, w ubiegłym roku, co oczywiście opisałem na blogu. W tym roku też się wybieram, już od listopada mam rezerwację noclegów – wziąłem ten sam apartament co w 2017 roku, dosłownie 300 metrów od miejsca konferencji.

Konkurs FXCuffs 2018 to wybór najlepszych osób/produktów/firm/blogów za ich działalność w 2017 roku. W sumie aż jedenaście kategorii w których możemy głosować – ale tylko do końca stycznia! Następnie Kapituła Konkursu dokonuje wyboru laureata spośród pięciu nominowanych finalistów.

Nagrodą jest statuetka FXCuffs. Jeśli miałbym porównać prestiż tej nagrody to są to co najmniej Złote Lwy czy wręcz Oscary branży inwestycyjnej. Miałem nadzieję, że kiedyś spotka mnie honor bycia nominowanym do tego kandydatem w tym konkursie, ale nie sądziłem, że aż tak szybko zostanę zgłoszony (sam siebie nie zgłosiłem!). Dlatego w tej chwili kieruję swoją prośbę do Was:

GŁOSUJCIE!

Jak to zrobić?

  • wchodzimy na stronę konkursową,
  • z listy wybieramy “Blog PRYWATNY INV€$TOR”,
  • uzupełniamy swoje imię, adres e-mail oraz numer telefonu,
  • zaznaczamy odpowiedź czy jesteśmy zainteresowani udziałem w konferencji FX Cuffs 2018 (16-17 marca 2018 w Krakowie),
  • zaznaczamy akceptację regulaminu oraz polityki prywatności,
  • klikamy “Wyślij“!

I gotowe!

 

A kiedy już zagłosujecie na ten blog, polecam Waszej uwadze również głosowanie w kategorii Osobowość Roku. Tam wśród kandydatów jest Szymon Machalica. Dlaczego właśnie na niego mielibyście oddać swój głos? Cóż, pójdę na łatwiznę i po prostu wkleję tutaj jak uzasadniłem kandydaturę Szymona Organizatorowi Konkursu:

Najwięcej o nim mówi wywiad dla comparic.pl z ostatnich dni grudnia. Generalnie wystąpień, webinarów etc nie ma bo (jeszcze) nie prowadził, natomiast prezentuje swoją osobą postawę godną naśladowania wśród braci traderskiej i dlatego ja (oraz paru innych) uważamy, że jest godzien nominacji, a być może i samej nagrody jeśli więcej osób podziela nasz punkt widzenia.

Pozwolę sobie w paru słowach streścić ten punkt widzenia: Szymon jest traderem z kilkuletnim doświadczeniem. Przez ten czas ciężko i uważnie pracował, by w końcu zacząć odnosić sukcesy poprzez znalezienie i zastosowanie zarabiającej strategii dającej mu komfort psychiczny. Mimo to wciąż się rozwija w temacie tej branży, w tym roku również poświęcił bardzo dużo, włącznie ze swoim życiem osobistym przeprowadzając się do Warszawy by dalej rozwijać się w kwestiach związanych z tradingiem. Oczywiście sam rozwój to nie wszystko, dlatego nie mniej ważne jest, że Szymon udziela się na grupie Trading Jam Session, a także założył własną grupę, Uliczny forex, która w tej chwili liczy już ponad 550 członków, którzy korzystają z wiedzy jaką dzieli się Szymon. Nie waha się również poświęcić swojego czasu i energii dla akcji charytatywnych, jak choćby ostatnie wyzwanie TMS Brokers, które zakończyło się pełnym sukcesem, w znacznej mierze dzięki Szymonowi. To, wraz z pełnym pokory, mimo ostatnich sukcesów liczonych w setkach procent, podejściem do rynku jest postawą godną naśladowania.

Jednocześnie sam fakt nominacji jest niejako wprowadzeniem “świeżej krwi” do naszego rodzimego rynku traderskiego, który ma sporą grupę zasłużonych działaczy, ale jak każda grupa potrzebuje również tworzyć miejsce dla nowych osób.

Kolejność działań w głosowaniu na Szymona jest dokładnie taka sama, jedyna różnica to kategoria 🙂

Z góry bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za każdy głos oddany na bloga Prywatny INV€$TOR oraz na Szymona.

I, mam nadzieję, do zobaczenia w Krakowie!

 

PS. Wpis zaktualizowany po uwagach Organizatora konkursu 🙂

nominacja FX Cuffs 2018

źródło: www.konkurs.fxcuffs.pl

2 komentarze do „kandydat do nominacji FXCuffs 2018!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *