Wyniki akcji #MasterCardGrazWOŚP!

Słuchajcie (czytajcie?), w niedzielę poinformowałem o akcji jaką po raz kolejny uruchomił MasterCard by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Trzeba było tylko wrzucić #MasterCardGrazWOŚP na Twittera lub Instagrama, a MasterCard zobowiązał się przelać 5 złotych (za Twitta) albo 1 zł (za Instagrama) na konto WOŚP. Ograniczeniem było jedynie, że każda osoba była liczona raz, niezależnie od tego ile hashtagów w danej społecznościówce wrzuciła. Na przelew przygotowali aż 200 tysięcy złotych! Czy się udało?

Podsumowanie #MasterCardGrazWOŚP

Cóż, przez całą niedzielę na Twitterze pojawiło się 31 013 unikalnych Twittów z #MasterCardGrazWOŚP – czyli 155 065 złotych…

Na Instagram trafiło 10 691 hashtagów czyli 10 691 złotych. Razem 165 756 złotych (choć oficjalna strona mówi o mniejszej kwocie), które MasterCard powinien przelać na konto WOŚP.

ALE!

Ponieważ obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, tutaj podsumowanie od samego darczyńcy:

#MasterCardGrazWOŚP

źródło: konto MasterCard na Twitterze

Podziękowania

W tej sytuacji wielkie podziękowania dla MasterCard należą się nie tylko za samą akcję, ale też za przekazanie całej kwoty pomimo braku kilkuset Twittów! A także za przekazanie na aukcję charytatywną gitary Micka Jaggera z The Rolling Stones! Licytacja trwa do 30 stycznia do godziny 20:00, tak więc zachęcam gorąco!

Cieszy mnie też, że coraz więcej firm decyduje się na wsparcie akcji charytatywnych, w tym WOŚP. Dla MasterCard była to już piąta tego typu akcja na Twitterze (i w tym roku też Instagramie).

A na koniec – podziękowania dla wszystkich, którzy swoim hashtagiem wsparli ten szczytny cel!

Podsumowanie
Wyniki akcji #MasterCardGrazWOŚP!
Tytuł:
Wyniki akcji #MasterCardGrazWOŚP!
Opis:
Podsumowanie akcji #MasterCardGrazWOŚP w czasie 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Autor:
Wydawca:
Prywatny INV€$TOR
Logo:

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.