promocja PayPal – do 20% zwrotu!!

przez | 14 września 2016

Co prawda kategoria wyjadania wisienek z założenia miała dotyczyć promocji bankowych, ale tu mamy światowego pośrednika finansowego. Firma która nie po raz pierwszy oferuje bonus dla polskich klientów. PayPal, bo o nim mowa, to jedna z największych na świecie firm świadcząca usługi płatnicze online. Obecnie mają ponad 170 milionów aktywnych kont!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

PayPal – trochę historii

PayPal logo

źródło: www.paypal.com

Tak dosłownie w trzech zdaniach to PayPal został założony w Stanach Zjednoczonych w 1998 roku. Obecnie świadczą usługi w 190 krajach, oferując płatności w 25 różnych walutach. Z prawnego punktu jest to, między innymi, europejska instytucja kredytowa (licencja luksemburska, przez co PayPal jest pod nadzorem luksemburskiej Komisji Nadzoru Sektora Finansowego – Commission de Surveillance du Secteur  Financier). W 2015 roku w systemie PayPal przeprowadzono ponad 4,9 miliarda transakcji o wartości 282 miliardów dolarów amerykańskich (zgodnie z danymi z ich strony).

O promocji

I teraz ten gigant postanowił zaproponować Polakom zwrot w przypadku transakcji zawartej przez nich. Konkretniej to dogadali się z właścicielem marketów MediaMarkt i Saturn. Jeśli w terminie do 5 października (lub do czasu sfinalizowania 5600 transakcji w MM oraz 2400 w Saturn) dokonamy zakupów on-line w tych marketach za minimum 100 złotych i zapłacimy przez PayPal to otrzymamy 20 złotych zwrotu! Jeśli wydamy 100 złotych to oznacza 20% zwrot!

Tak więc jeśli planujecie jakieś zakupy typu RTV/AGD/IT, a cena w którymś z tych marketów jest konkurencyjna to warto skorzystać 🙂 Konto w PayPal jest całkowicie bezpłatne (korzystam z ich usług od 2011 roku). W dodatku nie ma też żadnych prowizji ze strony operatora – choć czasami strony oferujące różne płatności potrafią doliczyć prowizję, warto więc to sprawdzić przed płatnością. Osobiście polecam to rozwiązanie, zwłaszcza jeśli zdarza się Wam robić zakupy poza granicami Polski.

Zwracane środki otrzymamy na nasze konto w systemie PayPal. Czas i sposób ich wykorzystania jest w pełni dowolny. Niestety w przypadku wypłaty na konto bankowe trzeba się liczyć z pewną prowizją, natomiast liczba punktów gdzie można płacić z tego konta jest bardzo długa i rośnie cały czas. Więc myślę, że bez problemów się uda zagospodarować te środki. W dodatku bez żadnego wysiłku – jeśli za coś płacimy przez PayPal to wpierw wykorzystywane są środki na koncie, a dopiero później z naszej karty bankowej!

Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Jakby ktoś wątpił w ich wypłacalność to pragnę poinformować, że sam kiedyś skorzystałem z ich promocji, którą organizowali razem z Alior Sync. I obiecaną premię otrzymałem 🙂

Opisy promocji są również dostępne na stronach sklepów: MediaMarkt oraz Saturn.

Podsumowanie

Jak zawsze, tabelka 🙂

Promocja20 zł zwrotu od PayPal
OrganizatorPayPal Inc.
Wysokość premii20,00 zł
Wypłata premiiw ciągu 45 dni od zawarcia transakcji

Wymagania do spełnienia by otrzymać premię

warunek

termin

uwagi

nie posiadanie konta w PayPal

brak 🙂

dokonanie zakupów w MediaMarkt lub Saturn

najpóźniej do 5 października 2016

sugerowane przez Prywatny INV€$TOR

termin

uwagi

dokonanie zakupów w MediaMarkt lub Saturn

jak najszybciej, żeby nie skończył się limit promocji

 

I na sam koniec pytanie do Was: czy o tego rodzaju promocjach też chcecie czytać na blogu czy skupić się na stricte bankowych wisienkach? Odpowiedzi zostawcie w komentarzach 🙂

 

3 komentarze do „promocja PayPal – do 20% zwrotu!!

 1. zgred

  bardzo dobra promocja… szkoda tylko że dla nowych klientów…

  opisywać jak najczęściej!!!

  Odpowiedz
  1. BJK Autor wpisu

   W regulaminie nie ma ani słowa, że dotyczy to nowych klientów. Każą jedynie zapłacić w MediaMarkt lub Saturn ponad 100 złotych poprzez PayPal. Wtedy zgodnie z brzmieniem regulaminu, którego kopia znajduje się na blogu, w ciągu 45 dni wypłacą 20 złotych.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *