uzupełnienie danych w Comperia Bonus

przez | 9 września 2016

Skorzystaliście z promocji otwarcia Konta Godnego Polecenia w BZ WBK, którą opisywałem w czerwcu? Wykonaliście 6 transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem lub BLIK-iem? To czas na ostatni krok uprawniający nas do zyskania premii – uzupełnienie danych w Comperia Bonus!

[otw_is sidebar=otw-sidebar-1]

Jeśli czytaliście Regulamin Comperia Bonus 6, dostępny oczywiście przy opisie konta, wiecie, że organizatorem promocji jest Comperia Bonus, która po spełnieniu warunków promocji narzuconych przez bank wymaga uzupełnienia danych.

W regulaminie możecie się dowiedzieć, że do dnia 23 września otrzymacie e-mail i SMS na numer podany przy rejestracji z informacją o konieczności uzupełnienia danych. Będzie to efektem otrzymania przez Comperię informacji o spełnieniu przez uczestników warunków promocji – dlatego zaznaczaliśmy zgodę na przekazanie informacji z banku do Comperii.

Jak wygląda uzupełnienie danych w Comperia Bonus?

uzupełnienie danych w Comperia Bonus

źródło: BZ WBK i comperiabonus.pl

Gdy otrzymamy wezwanie do uzupełnienia danych mamy na to 5 dni. Po kliknięciu w link przesłany w e-mailu zostaniemy przeniesieni na stronę panelową promocji na adres https://comperiabonus.pl/bzwbk/logowanie. Tam będziemy musieli podać następujące dane:

  • imię,
  • nazwisko,
  • numer Konta Osobistego otwartego w ramach Promocji,
  • adres zamieszkania Uczestnika.

Jak widać nie ma tego dużo, jednak wymagane jest posiadanie otwartego w ramach promocji konta. Podkreślałem to zresztą w opisie promocji.

Jak już wypełnimy dane, do dnia 30 września 2016 otrzymamy przelew na posiadane przez nas konto w BZ WBK. I wtedy możemy już zamknąć konto. A jak to zrobić – 1 października przeczytacie na blogu 🙂

Coś poszło nie tak?

Nie otrzymaliście e-maila ani SMS-a, mimo że spełniliście warunki promocji? Cóż, jeśli minął 23 września, nie pojawiła się żadna wiadomość (sprawdzaliście folder SPAM?!) to trzeba wysłać maila na adres kontakt@comperiabonus.pl, zawierając w temacie “Comperia Bonus – edycja 6” oraz Wasze imię i nazwisko. Regulamin promocji nakazuje wysłanie reklamacji z maila podanego podczas rejestracji w promocji. W treści opisujemy stan faktyczny (podałbym m.in. kiedy które warunki promocji zostały spełnione) i nasze zastrzeżenia – czyli brak kontaktu ze strony Comperia, a w konsekwencji brak premii… Comperia ma 14 dni na odpowiedź.

Ale mam nadzieję, że nie będziecie musieli korzystać z drogi reklamacyjnej i bez problemów dostaniecie bonus. A jak go wykorzystać? Cóż, pewien pomysł macie w tym wpisie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *