uzupełnienie danych w Comperia Bonus

uzupełnienie danych w Comperia Bonus

Skorzystaliście z promocji otwarcia Konta Godnego Polecenia w BZ WBK, którą opisywałem w czerwcu? Wykonaliście 6 transakcji bezgotówkowych kartą, telefonem lub BLIK-iem? To czas na ostatni krok uprawniający nas do zyskania premii – uzupełnienie danych w Comperia Bonus!

Jeśli czytaliście Regulamin Comperia Bonus 6, dostępny oczywiście przy opisie konta, wiecie, że organizatorem promocji jest Comperia Bonus, która po spełnieniu warunków promocji narzuconych przez bank wymaga uzupełnienia danych.

W regulaminie możecie się dowiedzieć, że do dnia 23 września otrzymacie e-mail i SMS na numer podany przy rejestracji z informacją o konieczności uzupełnienia danych. Będzie to efektem otrzymania przez Comperię informacji o spełnieniu przez uczestników warunków promocji – dlatego zaznaczaliśmy zgodę na przekazanie informacji z banku do Comperii.

Jak wygląda uzupełnienie danych w Comperia Bonus?

uzupełnienie danych w Comperia Bonus

źródło: BZ WBK i comperiabonus.pl

Gdy otrzymamy wezwanie do uzupełnienia danych mamy na to 5 dni. Po kliknięciu w link przesłany w e-mailu zostaniemy przeniesieni na stronę panelową promocji na adres https://comperiabonus.pl/bzwbk/logowanie. Tam będziemy musieli podać następujące dane:

  • imię,
  • nazwisko,
  • numer Konta Osobistego otwartego w ramach Promocji,
  • adres zamieszkania Uczestnika.

Jak widać nie ma tego dużo, jednak wymagane jest posiadanie otwartego w ramach promocji konta. Podkreślałem to zresztą w opisie promocji.

Jak już wypełnimy dane, do dnia 30 września 2016 otrzymamy przelew na posiadane przez nas konto w BZ WBK. I wtedy możemy już zamknąć konto. A jak to zrobić – 1 października przeczytacie na blogu 🙂

Coś poszło nie tak?

Nie otrzymaliście e-maila ani SMS-a, mimo że spełniliście warunki promocji? Cóż, jeśli minął 23 września, nie pojawiła się żadna wiadomość (sprawdzaliście folder SPAM?!) to trzeba wysłać maila na adres kontakt@comperiabonus.pl, zawierając w temacie “Comperia Bonus – edycja 6” oraz Wasze imię i nazwisko. Regulamin promocji nakazuje wysłanie reklamacji z maila podanego podczas rejestracji w promocji. W treści opisujemy stan faktyczny (podałbym m.in. kiedy które warunki promocji zostały spełnione) i nasze zastrzeżenia – czyli brak kontaktu ze strony Comperia, a w konsekwencji brak premii… Comperia ma 14 dni na odpowiedź.

Ale mam nadzieję, że nie będziecie musieli korzystać z drogi reklamacyjnej i bez problemów dostaniecie bonus. A jak go wykorzystać? Cóż, pewien pomysł macie w tym wpisie.

 

Podsumowanie
uzupełnienie danych w Comperia Bonus
Tytuł:
uzupełnienie danych w Comperia Bonus
Opis:
Artykuł instruktażowi uzupełnienia danych w Comperia Bonus celem uzyskania premii za otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK
Autor:
Wydawca:
Prywatny INV€$TOR
Logo:

Add Comment

Required fields are marked *. Your email address will not be published.